“Szybko, smacznie i niedrogo”
Pierogarnia Krakowiacy — recenzja

Pierogarnia Krakowiacy
Nr 92 wśród 1 596 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 31 lipca 2017

Obsługa bardzo miła, jedzonko pyszne, niedrogie, warte polecenia. Pyszna lemoniada i całkiem przyjemny, folklorowy wystrój.

Dziękujemy, julka272017
Napisz recenzję
Pierogarnia Krakowiacy — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 19 lipca 2017

Bardzo miła obsługa. Zamówiłem polecane tu pierogi z mozarellą i suszonymi pomidorami. Smaczne, ale w wyglądzie 'kapciowate' ale nie wiem czy da się uzyskać inne z tym nadzieniem. Wybrałem też sernik - bardzo smaczny. Ceny przystępne.

Dziękujemy, JPopiel
Zrecenzowano 17 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Ogólnie jest bardzo dobrze - ciekawy wystrój. Duży wybór smaków pierogów i możliwość zakupienia po pół porcji z różnych smaków.

Niestety doznaliśmy też lekkiego zawodu, gdy zarówno moja lemoniada jak i znajomych smakowała cebulą....

Dziękujemy, krzysztofwatroba
Zrecenzowano 13 lipca 2017

Rewelacyjne pierogi, czuć , że ciasto jest robione ręcznie a nie kupne. Można brać pierogi pół na pół, by spróbować 2 farsze. Cena bardzo przystępna jak na taką ilość pierogów. Polecam

Dziękujemy, ewwlinagarstka
Zrecenzowano 10 lipca 2017

Porcja duża i za niską cenę, jak na takie miejsce w Krakowie. Pierogi bardzo dobre, obsługa miła, posługująca się również językiem angielskim.

Dziękujemy, Agnieszka C

Pierogarnia Krakowiacy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Krakowiacy? Podziel się wrażeniami!