“świetne miejsce”
Dobry Kumpel Pub — recenzja

Dobry Kumpel Pub
Nr 16 wśród 1 683 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Pub
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opis: Pub Dobry Kumpel to coś więcej niż pub. To centrum spotkań ludzi z rożnych zakątków świata. Idealne miejsce dla koneserów whisky oraz Burbonów. Tajemnica Dobrego Kumpla kryję się w historycznej ponad 650 letniej kamienicy o niepowtarzalnej atmosferze, którą budujemy już od dawna. Przyjdź i przekonaj się sam.
Zrecenzowano 22 czerwca 2017

super koncerty, atmosfera pierwsza klasa, dużo ludzi, trochę mało miejsc do siedzenia, miła obsługa, aż chce się wracać!

Dziękujemy, hannamuz

Zrecenzowano 3 maja 2017

Byliśmy 30 kwietnia, akurat wystepował zespół wokalistka i gitarzysta. Dziewczyna naprawde z swietnym glosem spiewajaca muzyke rockowa i nie tylko. Samo miejsce ma naprawde bardzo dobry klimat, bardzo dobre piwo belgiskie cena dosc wygorowana ale warto. Polecam

Dziękujemy, Barbara M
Zrecenzowano 5 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Usiedlismy na piwko po tym jak Pan zaczal grac zostaliśmy na pięć :) Swietna miejscowka tylko trzeba uwazac na głowę ;)

1  Dziękujemy, Szymon J
Zrecenzowano 23 stycznia 2017

Super miejsce z muzą na żywo, bez zadęcia, bez napompowania bananami, po prostu miejsce z klimatem, z dobrym barem. Czynne do "późnych" godzin. Obsługa dysponuje "anielską" cierpliwością, szczególnie do klientów, którzy chcą wyręczać zespół w graniu :). Dysponują palarnią - co nie jest bez znaczenia, bo nie trzeba zamarzać przed wejściem.

Dziękujemy, peterjestem
Zrecenzowano 31 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Lokal położony jest w głębokiej nastrojowej piwnicy.Sympatyczny znający swój fach barman.Pyszne Mojito.Idealne miejsce na chwilę relaksu podczas np. wieczornego spaceru

Dziękujemy, Dariusz Z

Dobry Kumpel Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dobry Kumpel Pub? Podziel się wrażeniami!