Kraków
Zrecenzowano: 7 grudnia 2018

Byliśmy ze znajomymi na jedną noc, ale jesteśmy bardzo zadowoleni w porównaniu do poprzednich hosteli w których mieliśmy okazje nocować. Miła obsługa, do dyspozycji bagażownia, pokój czysty, schludny, ciepły i duży, łazienka zadbana i czysta, hostel w centrum, blisko starego rynku. Polecam

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, ola42
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina Ł, Kierownik recepcji, Dizzy Daisy Hostel DD DowntownOdpowiedź udzielona 12 grudnia 2018

Pani Olu!

Dziękujemy za pozostawioną opinię. Bardzo nam miło, że są Państwo zadowoleni z pobytu w naszym hostelu :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 9 czerwca 2018

Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić ten hostel! Bardzo ładnie i czysto. Lokalizacja idealna, blisko rynku głównego oraz dworca. Recepcja bardzo miła i pomocna. W hostelu znajduje się bezpłatna bagażownia, z której można skorzystać przed oraz po wymeldowaniu. Bardzo fajny salon z kuchnią oraz kolorowy ogródek :) Czego chcieć więcej? My na pewno jeszcze nie raz tam wrócimy! :)

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, MateuszS3816
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna P, Public Relations Manager, Dizzy Daisy Hostel DD DowntownOdpowiedź udzielona 10 czerwca 2018

Szanowni Państwo! Bardzo dziękujemy za miłą recenzję. Cieszy nas, że Państwa pobyt był udany, a bagażownia się przydała :) Zapraszamy do kolejnych rezerwacji. Pozdrawiamy, ekipa DDD

Zrecenzowano: 27 lutego 2018

Naprawde spoko, apartament na 4 osoby 2 noce niecale 300zl, kanapa rozkladana na dole, materac u gory na antresoli. Blisko do rynku jak i Wawelu, mila obsługa, czysto. Tylko trzeba dlugo szukac miejsca parkingowego no i wszedzie parkometry.

Dziękujemy, tru088
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna P, Public Relations Manager, Dizzy Daisy Hostel DD DowntownOdpowiedź udzielona 11 marca 2018

Szanowni Państwo! Dziękujemy za zrecenzowanie naszego hostelu. Cieszy nas, że docenili Państwo Apartament 1. Niestety, umiejscowienie hostelu w centrum wiąże się czasem z problemem miejsc parkingowych w okolicy. W przypadku dłuższych pobytów dobrym rozwiązaniem jest wykupienie miejsca parkingowego na parkingu prywatnym. Zapraszamy do nas ponownie! :)

Zrecenzowano: 17 lutego 2018

Byłam ze znajomymi i dostaliśmy pokój 5-osobowy. Pokój prześliczny, schludny, ciepły, nie chcieliśmy wyjeżdżać, dostęp do kuchni i możliwość zostawienia bagażu na czas zwiedzania po wymeldowaniu to super opcja. Bardzo polecamy!

Dziękujemy, karolaszybinska

Szanowni Państwo! Bardzo nas cieszy, że spędziliście miły czas w Krakowie i Dizzy Daisy. Zapraszamy do nas przy kolejnej okazji :)

Zrecenzowano: 17 lutego 2018

Hostel czysty i schludny. Położony w dobrym punkcie (blisko do dworca i Starego miasta). W pobliżu przystanek tramwajowy. Niskie ceny i miła obsługa. Pomimo, że w hostelu bylo dużo ludzi (głównie cudzoziemcow) było bardzo cicho. Polecam i na pewno tam wroce:).

Dziękujemy, Bogdan G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna P, Public Relations Manager, Dizzy Daisy Hostel DD DowntownOdpowiedź udzielona 18 lutego 2018

Szanowny Panie Bogdanie! Dziękujemy za ciepłe słowa na temat Dizzy Daisy. Cieszymy się, że mogliśmy Państwa gościć. Zapraszamy do kolejnych rezerwacji! :)