Kraków

“Super”

Relaks craftbeer and food
Zamów online
Nr 1 193 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Polska, Współczesna

Jak na razie dla mnie kawka i drink dla dziewczyny. A potem zobaczymy co się będzie działo ;) Duży wybór piwa kraftowego i dobre jedzenie - nazwa zgadza się idealnie ;)

Dziękujemy, Krasnowy

Jest co zjeść i co wypić. Ceny jak na tak bliską lokalizację Rynku są naprawdę niskie. Polecam skosztować pizzy i wypić mohito :)

Dziękujemy, Kowalewskaaa
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

To niezła miejscówka, żeby niedużym kosztem się najeść i napić w ramach przerwy w zwiedzaniu miasta.

Dziękujemy, K_Wasilewskii
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Polecam nachosy z serem na ciepło - niebo w gębie. Ceny w lokalu baaaardzo przystępne, za to ogromny plus.
Obsługa ok choć przydałby się uśmiech, byłoby milej. :) Mała wskazówka - dobrze byłoby w widocznym miejscu umieścić tabliczkę z przekąskami jakie serwujecie, jak ktoś nie spyta to nie wie m.in.o słonych orzeszkach czy nachosach a szkoda, bo na pewno byłoby więcej chętnych.

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Byłam w knajpce na pizzy i smacznym mohito. Wystrój wnętrza jest specyficzny ale może się podobać. Ceny są niskie. Porównując je z tym jakie są na rynku to połowa albo i więcej taniej.

Dziękujemy, Mazowsze-Marii

Relaks craftbeer and food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Relaks craftbeer and food? Podziel się wrażeniami!