“Obiad”

Restauracja Pod Smokiem
Nr 1 087 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre domowe jedzenie w dobrej cenie. Polecam gorąco. Jedynie mogą poprawić obsługę serwisową i wybór herbat.

Dziękujemy, ewik-evik

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Dziś byliśmy 8 osobową grupą w restauracji(2 dzieci). Wszystkie potrawy świeże(pyszna kaczka!), podane dla wszystkich osób w tym samym czasie(8 potraw wniesionych równocześnie, każda inna), ciepłe, smaczne. Ceny bardzo przystępne, porcje duże. Polecamy!

Dziękujemy, UreusRB
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W drodze do Krakowa zatrzymaliśmy się na śniadanie. Skuszeni opiniami liczyliśmy na dobry posiłek oraz obsługę. Niestety zawiedliśmy się. Byliśmy ok. godziny 11.00 w niedzielę i restauracja prawdopodobnie była po weselu. Panie za barem zajęte rozmową jednak nas obsłużyły. "Śniadanie smoka" to dwie parówki i pomidor z cebulką, bez masła + wczorajszy pączek w kształcie oponki. Pieczywo dostaliśmy po upomnieniu się. Brak musztardy czy też keczupu. Drugie śniadanie, to były tosty z szynką i ananasem. Ser nie do końca roztopiony, tost do najświeższych nie należał. Jedyny plus za wystrój i czystą łazienkę. Śniadań nie polecamy.

Dziękujemy, Dorota R
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Restauracja wspaniała. Szczególnie polecam specjalność kotlet smoka. Proponuję zamawiać jedną porcję na dwie osoby. Porcja olbrzymia. Ceny bardzo umiarkowane. Wspaniałe miejsce na przerwę z posiłkiem w podróży.
Lokal czyściutki, łazienki przestronne i lśniące czystością. Obsługa bardzo miła i pomocna.
Szczerze polecam.

Dziękujemy, Michał Ł
Zrecenzowano 10 stycznia 2019

Smacznie ,w przystępnej cenie .Jestem wraz z rodziną częstym gościem. Jedzenie bardzo dobre,super podane ,Dla każdego coś dobrego więc nie ma problemu z wyborem.Obsługa miła ,doradzi z wyborem w menu .Polecam imprezy tam organizowane .Naprawdę warto wstąpić .Gorąco polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 427arkadiuszs

Restauracja Pod Smokiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Smokiem? Podziel się wrażeniami!