Kraków
Zrecenzowano: 29 lipca 2018

Hotel położony w centrum, czysto,schludnie, bardzo miła obsługa,pomocna, urozmaicone śniadania, nawet moi wegetarianie mieli co wybrać,moi zagraniczni goście też byli zadowoleni, byłam w tym hotelu po raz drugi i na pewno nie ostatni

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach od południa jest ciszej
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, tomaszzwerchowski
Zrecenzowano: 27 czerwca 2018

Doskonałe położenie, przesympatyczna obsługa zarówno w recepcji jak i na sali śniadaniowej, cudowny pokój z tarasem z widokiem na dachy Krakowa (zarezerwowaliśmy apartament). W pokoju wszystko co potrzebne do komfortowego pobytu (wygodnie łóżka, duża szafa, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, mnóstwo miejsca, duży telewizor, dobra suszarka i przyjemne kosmetyki w łazience itd.). Ogromna łazienka i nieskazitelna czystość tak w pokoju jak i częściach wspólnych hotelu. Bardzo smaczne śniadanie z dużym wyborem produktów - na ciepło i na zimno, na słodko i na słono, każdy znajdzie coś z siebie. Przyjemnie i ze smakiem urządzona sala śniadaniowa z dużym świetlikiem. Jedynym maleńkim minusikiem było usytuowanie sejfu w pokoju, bardzo blisko podłogi, trochę gimnastyki nie zaszkodzi, ale może okazać się to uciążliwe. Polecam wszystkim pobyt w Hotelu Jan, my na pewno wrócimy!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Yenna30
Zrecenzowano: 4 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel jest położony praktycznie na Rynku Głównym. Panuje w nim ciepła atmosfera. Pokój standard niewielki, ale fajnie rozplanowany, przytulny, w jasnych barwach i przede wszystkim bardzo czyściutki. Jest w nim wszystko co potrzebne, czajnik, filiżanki, woda, kawa, herbata, pachnące ręczniki i mydła. Łazienka nowoczesna, przestronna i bardzo zadbana. Na śniadanie wszystko czego potrzeba, a Panie z kuchni uwijały się jak mróweczki i co chwilę dokładały wszystkiego żeby było pełno i świeżo. Jednym z największych atutów jest obsługa, Panie z recepcji były rzeczowe, pomocne i serdeczne, a pozostała obsługa miła i solidna. Generalnie lepiej nie mogliśmy trafić, następny pobyt w Krakowie na pewno też spędzimy w hotelu Jan.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Emilia W
Zrecenzowano: 23 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

hotel w absolutnie topowym miejscu. Kladyczny 3* hotel, do którego po spędzeniu 2 nocy nie mam żadnych uwag. Pokój wyposażony w zasadzie we wszystko ( sejf, kosmetyki, kawa, herbata, woda, wigi, nawet płatne kanały telewizyjne) Hotel ma winde

Śniadanie niezłe, acz bez jajecznicy...

Polecam

Termin pobytu: listopad 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, CzeslawUkawek
Zrecenzowano: 10 września 2017

Piekny hotel, mimo ze w samym centrum Rynku w nocy bardzo cicho, wystroj piekny, bardzo czysto, lozka b wygodne przestrzenne pokoje, obsluga b dobra , sniadanie wysmienite w pieknej sali.Polecam Polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi