“Pomyłka”
Zalewajka — recenzja

Zalewajka
Nr 95 wśród 2 010 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację odwiedziliśmy podczas Restaurant Week. Wkurzało mnie tam wszystko. Od kelnerki, która najpierw kazała nam wybrać stolik, a pózniej zamiast dołożyć jedno nakrycie kazała sie nam przesiadać. Od długości oczekiwania na dania. Zupy otrzymaliśmy po 30 min. Drugie dania po kolejnych 40. A o deserze to prawie zapomnieliśmy. Idea Restaurant weeku zakłada ze ma sie na wizytę 90 min. My umieralismy tam z nudów przez 2,5h. Nudne były tez dania, zupełnie przeciętne w smaku, porcje nieduże. Najsmaczniejszy okazał sie deser, na który przyszło nam tak długo czekać. Bardzo mnie to miejsce rozczarowało, nawet poplamionym stołem. A przecież ktoś ta rezerwacje nakrywał?

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Y2861HNnataliac

Zrecenzowano 16 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ten loka ma swój klimat pyszne i duże porcje Ceny zależy dla kogo dla jednych umiarkowana dla innych wyższe mimo wszystko warto przyjść i skosztować pyszności bo naprawdę wszystko co jadłam było palce lizać a zawsze tam spotykamy się na babskie pogaduchy
Można podglądać jak kucharz przyrządza danie to jeszcze bardziej pobudza apetyt. Lokal znajduje się troszkę na uboczu od słynnego okrąglaka ale watro odbić żeby tam trafić

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 535ewaw
Zrecenzowano 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny lokal na Kazimierzu. Zamowilam sałatkę z wątróbka. Wątróbka mięciutka i pyszna. Sama salatka w mojej ocenie miala w sobie za dużo malin. Niemniej całokształt oceniam na plus.

Dziękujemy, Izabela D
Zrecenzowano 16 grudnia 2018

Bardzo przyjemny lokal usytuowany na Kazimierzu. Jeżeli chodzi o jedzenie to antrykot bardzo dobry, wysmażony zgodnie z zamówieniem (medium rare), niestety ta sztuka nie udała się przy wysmażeniu polędwicy wołowej (miała być medium rare, a była praktycznie well done). Można tu dostać pyszne polskie wina. Obsługa sympatyczna, pomocna, obeznana z kartą

Dziękujemy, mikim248
Zrecenzowano 13 grudnia 2018

Zalewajka całkiem niezła, krem z dyni bez komentarza odnośnie dań głównych: golonko wygotowane na wiór, to samo żeberka - polecam zapeklować chociaż na jeden dzień, pierogi z mięsem przyszły 10 minut po innych daniach głównych więc siedziałem przy pustym talerzu, kiedy już je dostałem niespodzianka lodowate w środku i znów farsz szary z wygotowanego mięsa na wióry. Pani kelnerka piątka z plusem za obsługę i zachowanie niestety kuchnia 2 na szynach !!!

Dziękujemy, Bartekkkkk26

Zalewajka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zalewajka? Podziel się wrażeniami!