“Warto odwiedzić”
Zalewajka — recenzja

Zalewajka
Nr 93 wśród 2 030 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 16 grudnia 2018

Bardzo przyjemny lokal usytuowany na Kazimierzu. Jeżeli chodzi o jedzenie to antrykot bardzo dobry, wysmażony zgodnie z zamówieniem (medium rare), niestety ta sztuka nie udała się przy wysmażeniu polędwicy wołowej (miała być medium rare, a była praktycznie well done). Można tu dostać pyszne polskie wina. Obsługa sympatyczna, pomocna, obeznana z kartą

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, mikim248

Zrecenzowano 13 grudnia 2018

Zalewajka całkiem niezła, krem z dyni bez komentarza odnośnie dań głównych: golonko wygotowane na wiór, to samo żeberka - polecam zapeklować chociaż na jeden dzień, pierogi z mięsem przyszły 10 minut po innych daniach głównych więc siedziałem przy pustym talerzu, kiedy już je dostałem niespodzianka lodowate w środku i znów farsz szary z wygotowanego mięsa na wióry. Pani kelnerka piątka z plusem za obsługę i zachowanie niestety kuchnia 2 na szynach !!!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Bartekkkkk26
Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Kolejna wizyta. Wciąż bardzo dobrze, a nawet świetnie. Jedzenie polskie, smaki nie udziwnione, spokojnie tradycyjne. I w tej prostocie tkwi siła. Pstrąg po prostu świeży. Sernik kremowy. Pycha...

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Wiosna73
Zrecenzowano 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, obsługa bardzo miła i uprzejma. W lokalu panuje nowoczesny klimat. Miłe miejsce do zjedzenia kolacji we dwoje lub całą rodziną. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, barzal_210
Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w kilka osób i każdy trafił różnie. Placki z gulaszem z dzika niezłe, policzki wołowe bardzo dobre, ryba średniej jakości, steki troszkę z gumy, pierogi z mięsem dobre z plusem.
Dość dobra zalewajka. Oczywiście wszystko jest kwestią gustu, ale ja mam mieszane uczucia.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, grzegorzz186

Zalewajka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zalewajka? Podziel się wrażeniami!