“Całkiem fajnie”
Zalewajka — recenzja

Zalewajka
Nr 77 wśród 1 732 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 17 lutego 2018

Bardzo fajna restauracyjka położona prawie w centrum Krakowa.

Obsługa miła i sprawnie podająca zamawiane posiłki.

Dania główne dobra, ale przystawka - tatar rewelacja.

Dziękujemy, Malutki1975

Zrecenzowano 21 grudnia 2017

Mowa oczywiście o zalewajce. Genialna! Odpowiednio kwaśna z ziemniakami, gładziutka. Wylizałem talerz. Pozostałe dania również bardzo dobre. Córka chwaliła grzybową oraz chłopskie pierogi ze świeżutkim boczkiem. Ja zjadłem placki. Kucharz przygotował mi z dwoma dodatkami - sosem borowikowym i z gulaszem z jelenia. Doskonałe, szczególnie z pierwszym z dodatków. Nie żałowano grzybów, sos śmietankowy, delikatny z odrobiną białego pieprzu. Na koniec suflet. Bombowy, idealny, rozpływający się w środku a z zewnątrz delikatna skórka. PYCHA! Polecam.

Dziękujemy, Mirosław W
Zrecenzowano 1 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Polskie smaki i potrawy. Jedynie co mnie zaskoczyło to porcja. Zamówiłem menu degustacyjne, które miało być "prawie na dwie osoby" a sam sie nim nie najadłem....choć cena za to wysoka. Poza tym wszystko Ok: milo, czysto i przyjemnie. Polecam!

Dziękujemy, Błażej K
Zrecenzowano 9 października 2017 z urządzeń przenośnych

Mila obsługa. Pomimo tego, ze przyszliśmy 20 min przed zamknięciem bez problemu nas obsłużono. Jedzenie dobre, duże porcje, wyśmienite śledzie i zupy. Nie za dobre lemoniady, ale może to być tez rzecz gustu.

Dziękujemy, Grzegorz C
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017

Czy pamiętacie ja Franek Dolas zachwalał polską zalewajkę? Jeśli tak, to nie musicie czytać dalej. Tytułowa zalewajka - po prostu delicje - przepyszna! Nie jestem fanem zup, ale tą zupę zawsze tam zamówię. Dania główne również bardzo dobre. Golonka z pieca z przepyszną zasmażana kapustą - delicje. Placki ziemniaczane z kurkami lub z gulaszem z dzika, gołąbki - pyszne. Przy tym bardzo sympatyczne kelnerki i miła atmosfera. Z zewnąrz restauracja - mówiąc szczerze - nie wygląda, ale z pewnością warto tam wejść.

Dziękujemy, MicGrz

Zalewajka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zalewajka? Podziel się wrażeniami!