“Fantastyczny hotel”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 10 dodatkowych witryn!
3 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Fantastyczny hotel”
Zrecenzowano: 11 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Doskonała lokalizacja, zwłaszcza na krótkie wypady do Krakowa, ma się wrażenie, ze wszędzie jest blisko. Apartamenty przestronne, wygodne, ale bez zbędnego przepychu i nadęcia. Obsługa kompetentna, pomocna i dyskretna. Miejsce warte odwiedzenia

Pobyt: lutym 2016, wyjazd we dwoje
3 Dziękujemy, Kasia G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OstiHotele, Front Office Supervisor , Hotel Senacki, 15 marca 2016
Szanowna Pani Katarzyno,

Uprzejmie dziękujemy za wybór hotelu Senacki oraz za tak pochlebna recenzje na portalu Tripadvisor.

Jest nam bardzo miło słyszeć że pobyt w naszym hotelu spełnił Pani oczekiwania. Cieszymy się, że podobała się Pani lokalizacja naszego hotelu w samym centrum starego Krakowa. Dziękujemy za miły komentarz dotyczący naszego personelu, zawsze staramy się zachowywać najwyższe standardy obsługi. Jest nam również miło słyszeć, że była Pani zadowolona z pokoju, który okazał się być przestronny i wygodny.

Jeszcze raz dziękujemy za Pani rekomendację oraz zapraszamy do skorzystania z naszych usług w przyszłości.

Z wyrazami szacunku.
Jan Czornij
Napisz recenzję

885 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi
Data | Ranking
Liczba recenzji: 22
6 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
Zrecenzowano: 18 grudnia 2015

Stylowe wnętrza, bardzo dobra kuchnia, idealna lokalizacja w samym centrum Starego Miasta przy trakcie królewskim. Bogate i pyszne śniadanie, które pozwoli dobrze rozpocząć dzień :) Miła i przyjazna obsługa hotelu.

• Pobyt: grudniu 2015, wyjazd służbowy
1 Dziękujemy, Konrad_Pol
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OstiHotele, Front Office Supervisor , Hotel Senacki, 20 grudnia 2015
Szanowny Panie Konradzie,

Serdecznie dziękujemy za wybór naszego hotelu na Pański pobyt w Krakowie.

Jest nam niezmiernie miło słyszeć, że hotel Senacki spełnił Pana oczekiwania.
Dziękujemy za pochlebny komentarz na temat lokalizacji naszego hotelu, to prawda, że znajduje się on w samym sercu starego Krakowa. Cieszymy się, że nasze śniadanie serwowane w oryginalnych średniowiecznych piwnicach Panu smakowały. Dziękujemy równiez za miłe słowa o naszej obsłudze, jest to dla nas zawsze największe wyróżnienie.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Pana ponownie.

Z wyrazami szacunku.
Jan Czornij
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 34
22 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 39
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2014

Hotel znajduje się kilka kroków od serca Krakowa - rynku głównego Starego Miasta. Początkowo małym minusem wydawał sie być brak parkingu bezposrednio przy hotelu, ale można skorzystać z parkingu innego hotelu i przejsc te kilkaset metrów. Sam hotel jest bardzo ładny, klimatyczny, kameralny. Pokoje są wyposażone w stylizowane meble, nie każdemu to przypadnie do gustu, ale jest estetycznie, czysto i przyjemnie. Ponieważ hotel mieści się w starej kamienicy, kształt pokoi nie zawsze jest optymalny, ale mieści się w nich całkiem przyzwoite wyposażenie. Przemiła obsługa, dobre śniadania. Polecam głównie ze względu na lokalizację.

• Pobyt: marcu 2014, wyjazd służbowy
Dziękujemy, KKate007
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OstiHotele, Front Office Supervisor, Hotel Senacki, 16 kwietnia 2014
Szanowna Pani,
Dziękujemy uprzejmie za wybranie Hotelu Senacki na Pani pobyt w Krakowie oraz za podzielnie się Pani opinią z innymi użytkownikami serwisu TripAdvisor.
Bardzo się cieszę że nasz hotel zrobił na Pani tak dobre wrażenie.

Zapraszamy do ponownego odwiedzenia hotelu przy najbliższej nadarzającej się okazji.
Z wyrazami szacunku,
Oslo, Norway
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 21 lutego 2014

Świetny hotel w samym centrum Starego Miasta, w zasięgu spaceru od Rynku Głównego i Wawelu. Otoczony zabytkowymi kościołami i dobrymi restauracjami. Wysoki standard wyposażenia pokoi i łazienek, czysto i przytulnie. Sympatyczna obsługa. Przytulny bar w piwnicach. Polecam z czystym sumieniem.

• Pobyt: lutym 2014, wyjazd ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem

Dziękujemy, M G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OstiHotele, Front Office Supervisor, Hotel Senacki, 11 marca 2014
Szanowni Państwo,
Przede wszystkim serdecznie dziękuję za czas poświęcony ocenie hotelu. Jest nam niezmiernie miło, że nie zawiedliśmy zaufania, którym obdarzyli nas Państwo decydując się na rezerwację w Hotelu Senacki. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt naszych gości był niezapomnianym.

Zapraszamy Państwa ponownie!
Pozdrawiam,
Białystok, Polska
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 5 stycznia 2013

Super lokalizacja, kompetentny personel, piękne wnętrza. Ceny przystępne. Parking po drugiej stronie ulicy, zamykany ale nie strzeżony, mieliśmy obawy o box na dachu. Pokoje przestronne, łazienki czyste, śniadania smaczne. Mini barek, sejf, sprzęt do czyszczenia obuwia, kawa herbata w pokoju, szeroki zakres usług m.in concierge, zniżki w barze hotelowym. Byliśmy bardzo zadowoleni.

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokojach od ulicy Grodzkiej słychać lekki gwar uliczny i np. dorożki, co może być miłe bądź uciążl...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: styczniu 2013, wyjazd z rodziną
1 Dziękujemy, Robert K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OstiHotele, Front Office Supervisor, Hotel Senacki, 9 stycznia 2013
Szanowny Panie Robercie,

Dziękujemy bardzo za wybór naszego hotelu oraz za czas poświęcony na wyrażenie opinii o nim. Mamy nadzieje ze wszystkie pozytywne emocje, które zostały spowodowane pobytem w naszym hotelu sprawią, że w niedługim czasie znowu Pan u nas zagości.

Z poważaniem,
Front Office Supervisor
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Hotel Wentzl
Nr 14 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 079
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 778
Betmanowska Main Square Residence
Hotel Santi
Hotel Santi
Nr 23 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 513
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 24 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 475
Hotel Grodek
Hotel Grodek
Nr 12 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 668
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Senacki? Podziel się wrażeniami!

Hotel Senacki — dodatkowe informacje

Obiekt: Hotel Senacki
Adres: ul. Grodzka 51, Kraków 31-001, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Stare Miasto
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr2 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Kraków
Nr7 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Kraków
Nr14 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Kraków
Nr55 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Kraków
Rozpiętość cen (za noc): 385 zł–791 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel Senacki 4*
Liczba pokoi: 20
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
HOTEL SENACKI, położony w sercu  Krakowa, zachwyca pięknem odrestaurowanych wnętrz i niepowtarzalną atmosferą. Klasycystyczna forma  oraz zdobienia architektoniczne okalające framugi okienne nadają mu dostojny i ekskluzywny charakter. Należy do tych hoteli "które pamięta się przez całe życie, choćby łączyła nas tylko jedna noc". Wystarczy w nim zamieszkać, aby poczuć smak miasta, móc spojrzeć na budzący się o poranku prastary Kraków i poczuć się jego częścią choćby na moment. HOTEL SENACKI posiada łącznie 20 pokoi jedno i dwuosobowych rozmieszczonych na trzech kondygnacjach i poddaszu.  Utrzymane są w subtelnej tonacji barw, przy zastosowaniu najwyższej jakości tkanin, mebli i dodatków, tak aby zapewnić wypoczynek na najwyższym poziomie.  Z kolei widok z okien pokoi to niezapomniane spojrzenie na uroki najpiękniejszych miejsc w Krakowie. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Senacki. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Senacki Hotel Krakow

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?