Sometimes journey is more important than destination

Myślę, że najważniejszym elementem mojego ostatniego casualowego wyjścia z domu nie było tyle samo... Przeczytaj więcej

Lofja
Kraków, Polska
Atrakcyjne miejsce na wyciszenie

Zrecenzowano: 6 czerwca 2019
teambarto
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 6 czerwca 2019

Piękne miejsce do zwiedzania, wyciszenia się, kontemplowania ciszy (chyba, że traficie na wycieczki i tłumy turystów). Bardzo polecam kawkę w kawiarence, najlepiej usiąść na drewnianym tarasie z pięknym widokiem na rzekę, zieleń, a z drugiej strony na obiekty sakralne.
Można tu naprawdę się zrelaksować.
Wizyta w sklepiku - obowiązkowa. Pyszne piwka do zakupienia, bardzo dobre przetwory robione tu, na miejscu.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, teambarto
Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w Tyńcu nie była planowana. Wybraliśmy się tam czysto spontanicznie. Było warto, bo można było się trochę wyciszyć po 3 dniach spędzonych w Krakowie.
Piękne widoki, piękny kościół, dużo zieleni, a do tego kawiarnia i bardzo dobra kawa po benedyktyńsku.
Można dojechać tu autem prawie pod samo wejście.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Janusz S
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli szukacie cichego i urokliwego miejsca na spacer to jest to miejsce dla Was. Ja byłem na tygodniu wieczorem, ale stawiam, że w weekend może być tłoczno. Dużo rowerzystów i spacerowiczów z psami. Zabudowania klasztorne mają niewątpliwy urok oraz dużą wartość historyczną. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Kamil Z
Zrecenzowano: 18 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Ważne miejsce, zwłaszcza dla katolików. Cisza, skupienie, sacrum. Ale obok też atrakcje jakże turystyczne :) np. sklep z delicjami .

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, Adam L
Zrecenzowano: 21 marca 2017

Jeden z najlepszych wyjazdów poza stricte centrum Krakowa. Wspaniałe Opactwo. Pełne tradycji i historii. Punkt obowiązkowy dla osób zakochanych w historii, tradycji, religii.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, VisitorKiezix