“Świetne miejsce!!!”
FAB Fusion — recenzja

FAB Fusion
Nr 21 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Polska, Fusion
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
“Świetne miejsce!!!”
Zrecenzowano: 28 listopada 2016

Bardzo mili kelnerzy, którzy powitali nas serdecznie już gdy pzekroczyliśmy próg restauracji. Jedzenie smaczne i dosyć szybko przygotowywane. Świetna restauracja której romantycznego klimatu dodaje muzyka na żywo. Polecam to miejsce na kolację we dwoje.

• Data wizyty: listopadzie 2016

• Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
“Gorąco polecam”
Zrecenzowano: 17 listopada 2016

Ostatnio wraz ze znajomymi wybrałam się do tej restauracji i był to bardzo dobry wybór. Miejsce bardzo przytulne w zacisznym miejscu. Piękny wystrój sali od razu przyciągnął moja uwagę .Zamówiłam okonia który był wyśmienity , a sernik wiedeński rozpływał się w ustach ( na wstępie dostaliśmy darmowy chlebek z masełkiem i pasztetem z wątróbki który był także bardzo dobry). Obsługa profesjonalna i bardzo uprzejma.Serdecznie polecam.

• Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, Kinga K
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Rewelacyjne miejsce!”
Zrecenzowano: 16 listopada 2016

Bardzo klimatyczne miejsce z muzyką na żywo. Jedzenie na wysokim poziomie i nienaganna obsługa!Miejsce dla wymagających. Polecam.

• Data wizyty: październiku 2016
150 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 50
“Genialnie ”
Zrecenzowano: 3 października 2016 z urządzeń przenośnych

Wybitne jedzenie! Zdecydowanie polecam to miejsce! Bardzo miła obsługa i świetny wystrój. Na poczęstunek dostaliśmy wypiekany przez kucharza chleb, który był niesamowity, aż kupiliśmy cały bochenek (za 39 złotych, ale warto!). Później zamówiłem carpaccio z krewetkami (świetne) oraz kaczkę (również super). Do tego smaczna kawa i wygodny parking. Zdecydowanie tak!

Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, salwator17
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 6
“zadowolony”
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2016

wiele się dzieje w Krakowie, szczególne w gastronomii,
czasem sam jestem zaskoczony że taka zmiana w okolicy
ale czasem miłe zaskoczenie

Data wizyty: sierpniu 2016
Dziękujemy, Andy T

FAB Fusion — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w FAB Fusion? Podziel się wrażeniami!