“Tu nie znajdziesz luksusów, ale jedzenie - pierwsza klasa”
Bar na Rogu — recenzja

Bar na Rogu
Nr 1 214 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przed wojną była tu kiepska knajpa w której spotykali się dorożkarze i miejscowa "elita", więc przyjdź i zobacz nieco toporny wystrój, w którym pobrzmiewa jeszcze echo dawnych lat. przyjdź głównie dla na prawdę dobrego jedzenia. Uprzedzam, to może nie jest miejsce do którego warto zaprosić swoją dziewczynę czy biznesowego partnera, ale gdy chcesz zjeść pierogi o takim smaku jaki robiła twoja Mama czy też Babcia to zaglądnij tu koniecznie. Dodam, że to miejsce idealne dla wszystkich turystów i przyjezdnych, dla tych, którzy pragną szybko i tanio zjeść. Za nieco ponad miesiąc do Krakowa przyjedzie kilka tysięcy nowych studentów, moi drodzy polecam ten tani lokal - jeść trzeba, a zaoszczędzone pieniądze można szybko i przyjemnie wydać w pobliskich piwiarniach przy ulicy Dolnych Młynów.... AK

Dziękujemy, anko33

Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wiedzialem, ze to tani bar, ale bez przesady...pani „kelnerka” nie ma pojecia kto co zamowil. Ogolnie jest brudno i smierdzi spalonym olejem. Mimo pierwszgo wrazenia jakie wywarla starsza Pani za lada niestety trzeba omijać szerokim lukiem...nie polecam - juz lepiej zjesc kebaba za 10zl. Za to co widac na zdjeciu zaplacilismy 40zl.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Tomi022
Zrecenzowano 16 lutego 2019

Urodziłam się w Krakowie. Można powiedzieć, że z niejednego pieca jadłam chleb, ale to co zobaczyłam w tej knajpie zdecydowanie przekracza wszelkie pojęcie. W całym barze syf. Począwszy od stołów, a na toalecie kończąc. Wszystko się klei do rąk. Wystrój rodem z PRL-u. Wszędzie dekoracje od czapy. Okropna atmosfera. Bar wygląda jakby człowiek przeniósł się w czasie. Już na wejściu odechciewa się jedzenia. Miejsce aż błaga o remont i sprzątanie. Jedzenie okropne. Strasznie tłuste i niedoprawione. Szczerze nie polecam. Nie wiem czemu tam jeszcze nie ma sanepidu ;/

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Po porażce we włoskiej restauracji zawitałyśmy do baru na pierogi ruskie . Za tanie pieniądze 10 złotych za 11 pierogów zjadłyśmy z przyjemnością i chociaż jest samoobsługa to miła Pani przynosi zamówione dania do stolika. Smacznie świeżo i z uśmiechem . Byłam tam nie raz zawsze bez wzgłedu co się zamawia czeka się niedługo i wszystko jest swieże gorące i smaczne

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, malgosia12
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bar położony przy Karmelickiej.
Klimat i wystrój z poprzedniej epoki - ale to pozytywne
śniadanie za 15 PLN.
w tym herbata w szklance z cytrynką. Cytryna oczywiście obrana.
Na zapleczu Pani lepi pierogi, a inna wałkuje ciasto.
W lodówce śledź po japońsku - tylko trochę wcześnie na to...

Fantastyczne !

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, CzeslawUkawek

Bar na Rogu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bar na Rogu? Podziel się wrażeniami!