“Wspaniałe miejsce”
Aquarius — recenzja

Aquarius
Nr 1 294 wśród 1 822 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 17 czerwca 2018

Świetna lokalizacja, bardzo smaczne jedzenie, życzliwa i pomocna obsługa. Zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc w mieście!

Dziękujemy, magdalena0178

Zrecenzowano 14 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Personel stanął na głowie, żeby zapewnić nam komfortową imprezę z dobrym jedzeniem, muzyką i alkoholem. Gorąco polecam to miejsce ;)

1  Dziękujemy, Mila K
Zrecenzowano 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Absolutnie nie polecam !!!
*Osoba odpowiedzialna za organizację zmieniała sie 5-krotnie w krótkim czasie
*Zimny rosół
*Czas oczekiwania na 2danie ciągnący sie w nieskończoność
*Pełna obsługa kelnerska zrównała się z moimi prośbami w kuchni:o talerzyki o filiżanki na kawę, na herbatę..
Po "profesjonalnym" skrojeniu torta znikły z niego wszystkie ozdoby.
Nie dostali ich goście na talerzykach ,nie wróciły też z pozostałą częścią torta : płatki "róż"z białej czekolady, hostia i kielich...

Lokalizacja super i tylko za to punkt.
Nam dopisała pogoda i najblizsi , reszta : szkoda słów , to tylko kilka a długo by wyliczać

3  Dziękujemy, Joanna T
Zrecenzowano 14 maja 2018

Spotkanie z przyjaciółmi w piątkowy wieczór. Stolik zarezerwowany na dolnym pokładzie - poza nami nikogo. Luźna atmosfera. Obsługa bardzo młoda ale całkiem profesjonalna. Krewetki w tempurze (w zasadzie w zwykłej panierce) całkiem niezłe, nie ociekające tłuszczem. Fish'n chips już gorzej - spodziewałem się zacnej wielkości fileta z dorsza a otrzymałem kilka czegoś na kształt paluszków rybnych. Ponieważ podczas "męskich spotkań" nie chodzi głównie o rozkosz podniebienia dlatego 4 gwiazdki. Gdyby był to obiad rodzinny byłaby jedna mniej... Popracujcie nad tym dorszem.....

Dziękujemy, Krzysztof M
Zrecenzowano 27 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Próbowałam zorganizować na tej barce 18nastke. Koszmarne przeżycie. Po wstępnych ustaleniach, pan menadżer przestał odbierać telefon ani wywiązywać się ze swoich obowiązków. Nie dostaliśmy kontraktu, 3 razy zostawiałam wiadomość na barze dla pana menadżera (2 razy osobiście) i za każdym razem zostałam zignorowana. Ustalony termin sie zbliża a ja zostałam na lodzie. Pozdrawiam i bardzo nie polecam.

1  Dziękujemy, ola002018

Aquarius — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Aquarius? Podziel się wrażeniami!