“Cudowne miejsce z pięknym widokiem na Wawel i Wisłę”

Vidok Restaurant & Cafe
Nr 427 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska, Polska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Na dachu miasta, w centrum Krakowa, odnajdziecie Państwo restaurację z pieknym tarasem, z którego rozpościera się niepowtarzalny widok na Wawel i zakole Wisły. Vidok Restaurant & Cafe zlokalizowana jest na najwyższym piętrze DH Jubilat. Klimatyzowane sale restauracyjne pomieszczą do 180 osób z miejscem do tańca. W sezonie letnim oferujemy dodatkowych 100 miejsc na tarasie widokowym. Oferujemy bogate i zróżnicowane menu dostosowane do oczekiwań Gości. Nasz Szef Kuchni zaproponuje zarówno specjały kuchni europejskiej jak i dania kuchni staropolskiej.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Świetne miejsce na randkę, rodzinny obiad czy spotkanie w większym gronie. Profesjonalna obsługa - kelner nie dość, że doradzał nam wybór menu. Zaproponował również, że zrobi nam zdjęcie przy zachodzie słońca. Bardzo dobre jedzenie. Nie tylko wyglądało pięknie, było równie smaczne. Ogromnym plusem był fakt, że mogłam wybrać wegański posiłek.
Taras ze wspaniałym widokiem na Wawel i Wisłę, jeszcze piękniej przy zachodzie słońca. Możliwość zrobienia na prawdę świetnego pamiątkowego zdjęcia z Krakowa. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Otianna

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oceniam wizytę w restauracji vidok na słabą ocenę ze względu na niesmaczne danie. Zamówiony makaron był naprawdę bez smaku, mimo ze kosztował sporo. Restauracje warto jednak odwiedzić aby rozkoszować się pięknym widokiem przy lampce wina bądź drinku. Broń Boże nie zamawiajcie tam nic do jedzenia. Kelner bardzo miły.

Dziękujemy, agnieszka_304
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Wraz z Zona odwiedzilismy dzis restauracje vidok,swietna atmosfera, profesjonalna obsluga i bardzo dobre jedzenie. Napewno wrocimy

Dziękujemy, Slawek H
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Po wczorajszej kolacji zostałam mile zaskoczona obsługą Pana Roberta - miłego i sympatycznego. Cudowne miejsce. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Wroclaww
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja, obsługa, smak, drinki wszystko super.
Niestety wejście mocno odstrasza- zaniedbana winda, wejście do niej, wszystkie szyldy.
Na tarasie sztuczna trawa prosi o pomstę.

Dziękujemy, Gervazy

Vidok Restaurant & Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Vidok Restaurant & Cafe? Podziel się wrażeniami!