“Dobre espresso”
Rekawka Cafe — recenzja

Rekawka Cafe
Nr 113 wśród 120 Kawa i herbata (Kraków)
Zrecenzowano 6 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre espresso, odpowiednio kwaskowate, jedno z lepszych w Krakowie jakie piłem. Obsługa wbrew opiniom bardzo przyjazna. Polecan

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Damian D

Zrecenzowano 10 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Kawa z własnej palarni, ale średnia. Jeśli chcesz arabice, musisz dopłacić. Herbata z torebki. Ciasta wyglądają na suche. Szarlotka przeciętna, z naciskiem na słaba.

Dziękujemy, ewapk
Zrecenzowano 9 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Byłyśmy w kawiarni z koleżanką. Zamówiłam kawę, a koleżanka chciala przejrzeć menu i zastanowić się nad wyborem napoju bezkofeinowego. Niestety nie było nam dane, właścielka stwierdziła że nie będzie czekać i jeśli przyszły dwie osoby to dwie muszą natychmiast złożyć zamowienie. Nawet kilku minut nie chciała zaczekać, zostałyśmy zaatakowane, a znajoma wyproszona. Skandaliczne zachowanie właścielki sprawiło że opuściłyśmy lokal i nigdy więcej tam nie wrócę. Szczerze odradzam wszystkim Cafe Rekawka

Dziękujemy, joanbebe
Zrecenzowano 9 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Weszłyśmy z koleżankami na kawę. Kobieta z obsługi podająca się za właścicielkę lokalu kazała każdej z nas coś zamówić. Ja nie miałam ochoty na nic więc siedziałam dla towarzystwa. Obsługująca kobieta kazała mi coś zamówić nie dając czasu do namysłu albo wyjść skoro nic nie zamawiam!! Była bezczelna i natarczywa. Koleżanki pozostawiły swoje kawy i razem opuściłyśmy lokal. Nigdy więcej tam nie przyjdę. Skandal.

Dziękujemy, barbel2
Zrecenzowano 26 września 2016 z urządzeń przenośnych

Ciekawe wnętrze, duży wybór kawy i piękny zapach. Na tym koniec przyjemności - podwójne espresso w cenie 11 zł z wcześniej zmielonej kawy (!) nie spełnia moich wymagań w stosunku do kawiarni. Trochę ziaren żal..

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, pacyfkaa

Rekawka Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Rekawka Cafe? Podziel się wrażeniami!