“Najlepszy stek w życiu!”
Corse — recenzja

Corse
Nr 46 wśród 1 802 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

Restauracja położona niby w centrum miasta, a ciężko ją znaleźć. W takim miejscu ulicy Poselskiej, gdzie za posiłkiem się nie zagląda. Polecili mi ją znajomi. Przybyłem około 15-tej. Pusto. Jest co prawda kelner, ale gości żadnych. Zaryzykowałem. Zamówiłem polędwicę wołową "Calvi" ledwie wysmażoną z domowymi frytkami. Była IDEALNA! Może frytki mogły być bardziej chrupiące, ale w końcu domowe. Zdecydowanie wrócę

Dziękujemy, Filip_z_holandii

Zrecenzowano 6 sierpnia 2017

obsługa wzorcowa można tworzyć dowolne kompilacje z produktów występujących w potrawach w karcie świeżość i smak kaczka zrobiona super stek tak jak miało być ryby palce lizać tarta z jabłkami idealna

Dziękujemy, krzysiek-ziele
Zrecenzowano 31 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Super mila i fachowa obsluga, bardzo dobra kuchnia oraz wino.
Mile miejsce na romantyczny wieczor.
Extra owoce morza oraz menu letnie, polecam kwiaty cukinii na przystawke.

Dziękujemy, wza68
Zrecenzowano 2 lipca 2017

Bylismy tam z mezem na niedzielnym obiedzie. Wszystko bylo w miare smaczne, ale bez szalu. W daniu meza bylo troche za duzo makaronu. Najsmaczniejszy byl chlebek z dipem jako czekadelko.
Obsluga jest fantastyczna.

Dziękujemy, Katarzyna_Wrobe80l
Zrecenzowano 30 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Ośmiornica na szpinaku - delikatna i świeża, jako dodatek ryż z ziołami. Okoń również pyszny, jako dodatek wybrałam warzywa. Do tego białe domowy wino. Miejsce bardzo przyjemne, miła obsługa. Ceny nie są niskie ale warte świeżych ryb i owoców morza. Polecam

1  Dziękujemy, AgaKarB

Corse — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Corse? Podziel się wrażeniami!