“Ulubiona krakowska restauracja”
Corse — recenzja

Corse
Nr 32 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Liczba recenzji: 8
8 recenzje(-i) restauracji
“Ulubiona krakowska restauracja”
Zrecenzowano: 26 marca 2017

Odwiedzamy restauracje Paese 2 -3 razy do roku. Uwielbiamy w niej - Poledwiczki Wieprzowe nadziewane fetą i orzechami włoskimi z frytkami z pieczonym czosnkiem w łupinach i warzywami po prowansalsku - mniam, mniam. Do tego od czasu do czasu fondue, zupa rybna lub makaron z owocami morza. Pyszne wino i bardzo miła obsługa! Uwielbiamy tą restauracje chociaż nie jest tania. Kilka lat temu zmienili menu i nie było już naszych ulubionych dań - więc przestaliśmy ich odwiedzać. Jakie było nasze zaskoczenie gdy pewnego razu pani kelnerka wypatrzyła nas przez okno przechodzących pod restauracją i wyszła aby nam powiedzieć ze pamietają o nas i że przywrócili stare menu - Kochamy ich za to i za pamięć. POLECAM!

• Data wizyty: lutym 2017

4 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Takie sobie”
Zrecenzowano: 24 marca 2017

Powiem tak: poszliśmy tam z polecenia i trochę się zawiodłam.. Wiedzialam, że restauracja nie jest tania, ale jako że była to specjalna okazja, to stwierdziliśmy, że powinno być dobrze. Jedzenie dobre, ale za taką cene spodziewaliśmy się wielkiego "wow", a wyszło "jest OK". Uważam, że przynajmniej jakies dodatki powinny być w cenie dania, a za wszystko trzeba placic osobno i to już jest zdzierstwo. Szokiem było dla mnie też, gdy kelner zabrał nam chleb bez pytania i sobie poszedł. Więcej nie wrócimy.

• Data wizyty: marcu 2017
1 Dziękujemy, Natalia D
Liczba recenzji: 7
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Pyszne jedzenie, doskonała obsługa”
Zrecenzowano: 19 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Sardynki na przystawkę, zupa kasztanowa z suszonymi śliwkami i mule - nic dodać, nic ująć. I do tego jeszcze bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa = )

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Magdalena Z
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 16
8 recenzje(-i) restauracji
“Wykwitne jedzenie w przyjemnym wnętrzu”
Zrecenzowano: 14 marca 2017

Jedzenie naprawdę dobre, wyszukane potrawy, ładnie podane. Obsługa w porządku. Na kolejne dania trzeba trochę poczekać, ale wszystko świeże - przygotowywanie na zamówienie. Niestety tanio nie jest...

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, RosieDR
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 57
50 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Musicie tam wpaść”
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Byłem tam wiele razy. Nie wiem od kiedy jest ta restauracja ale pierwszy raz byłem tam z 19 lat temu. Polecam małże pod beszamelem. Nie ma ich w menu ale zawsze o nie proszę i kucharz mi robi. Obsługa super, jedzenie też

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, bartlomiejr2017

Corse — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Corse? Podziel się wrażeniami!