Kraków

“Polecam :) ”
Gościnna Chata — recenzja

Gościnna Chata
Nr 150 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i pomocna obsługa, mix pierogów bardzo dobry zupa borowikowa w chlebie super :) pozdrawiamy na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, Stefanox1984

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Restauracje wyszukałam przez internet, nie zawiodłam się.
Bardzo przyjemne i swojskie miejsce niedaleko od Rynku. Przytulne, przestronne ludowe wnętrze i kelnerzy w ludowych strojach. Obsługa miła i cierpliwa, na dania nie czekaliśmy długo pomimo znacznego ruchu w restauracji do 20 min max.
Jedzenie bardzo smaczne i zróżnicowane menu.
Placki z gulaszem z Jelenia wyśmienite, kartacze i Pstrąg z również, wszystko pyszne godne polecenia, chce się wracać.

Dziękujemy, Venicjusz2
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Od czasu do czasu odwiedzam Gościnną chatę, dania za każdym razem mnie zachwycają. Sympatyczni i pomocni kelnerzy na początek podają pajdę chleba z smalcem i serkiem.
Jako danie główne mogę polecić pierogi i placki ziemniaczane, jako deser polecam naleśniczki z jabłkiem - doskonałe! Ceny są naprawdę przystępne. Atmosfera wyjątkowa, wspaniała dla turystów.

Dziękujemy, annakk8
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po przyjeździe do Krakowa o niezbyt miłych wrażeniach z zarezerwowanego apartamentu który oprócz wind nie miał żadnych innych udogodnień dla osób na wozku a taka osoba jestem poszliśmy coś zjeść.bardzo miła i pomocna obsługa kelnerska pyszna przystawka chlebek ze smalcem i drugi z serkiem moje danie główne czyli placki ziemniaczane maz ze swojej ryby tez zadowolony. Sympatyczny odstresowujacy wieczór

Dziękujemy, Parille1
Zrecenzowano 5 lipca 2019

De gustibus non disputantum est. W tzw. biegu odwiedziłem Gościnną zaproszony do środka smacznym zapachem . Zamówiłem mix pierogowy i absolutnie się nie zawiodłem. Oczywiście,że najlepsze są u Mamy:) Ale te pochłonąłem w kilka przyjemnych dla podniebienia chwil. Dodatkowo muszę pochwalić chyba Panią Wiktorię? Za sympatyczną i profesjonalnie udzielaną obsługę. Dziękuje i polecam wszystkim głodnym maszerującym ul. Sławkowską. P.Sułek.

Dziękujemy, Wojciechlagan

Gościnna Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gościnna Chata? Podziel się wrażeniami!