“Smacznie ”
Ciastkarnia Vanilla — recenzja

Ciastkarnia Vanilla
Nr 6 wśród 89 Desery (Kraków)
Kuchnie: Kawiarnia

Wypieki bardzo smaczne duży plus za DREWNIANE łyżeczki jednakże do ciasta podawane są już PLASTIKOWE widelczyki

Dziękujemy, 194emiliam

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Cudne wypieki, ciasta, torty... A do tego bardzo przystepne ceny Miejsce też fajne na krótki rzystanek podczas zwiedzania Ciasta pieknie wygladają i są pyszna, na tyle, że od razu jadłam Nawet nie zdążyłam zrobić zdjęcia :D Polecam w 100%

Dziękujemy, medixx3
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kameralna cukiernia z przepysznymi wypiekami i deserami robionymi z naturalnych składników. Czuć, że ktoś się bardzo przykłada do swojej pracy i wkłada w nią dużo serca. Bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, AnnaK_Szczecin
Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite wyroby cukiernicze .. Mały lokal ale znany wśród mieszkańców Kazimierza.. polecamy z całego serca..pyszna włoska kawa.. miła obsługa..

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, hubo1123
Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Cały dzień szukaliśmy miejsca, w którym zjemy dobry deser. Trafiliśmy tu przez przypadek i była to wspaniała niespodzianka. Ogromny wybór sprawia, że ciężko się zdecydować - wszystkie wyglądają i smakują przepysznie!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, zosiaz945

Ciastkarnia Vanilla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ciastkarnia Vanilla? Podziel się wrażeniami!