“Smaczne sushi”
Haiku sushi — recenzja

Haiku sushi
Zamów online
Nr 913 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Sushi, Japońska

W kategorii 'na dowóz' najlepsze jakie jadłam w Krakowie. Polecam jeśli ktoś planuje obiad lub romantyczną kolację w zaciszu domowym.

Dziękujemy, julkakw

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Bardzo polecam Haiku jako alternatywę dla wyjścia do restauracji, bo działają jedynie na dowóz, ale na romantyczną kolację są doskonali ;)

Dziękujemy, JustynaZ154
Zrecenzowano 10 lutego 2019

Jeśli macie ochotę na jedzenie, które zostanie dostarczone w dowolne miejsce (nawet nad Wisłę), to polecam! Dostawa bardzo sprawna i jedzenie przepyszne! :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, AniaNa88
Zrecenzowano 29 września 2018

Pyszne, ładnie zrobione. Terminowo dostarczone. Stałem się ich stałym klientem. Polecam w 100 procentach.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Maciej P
Zrecenzowano 30 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Smakowo niezłe, zamówienie według szacunku było o 18.35 a dotarło 5 minut wcześniej. Ładnie przygotowane i smaczne. Polecam
Osobiście tempurę, bardzo dobra. Z pewnością jeszcze się skuszę.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, zbigniewk845

Haiku sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Haiku sushi? Podziel się wrażeniami!