Kraków

“Tragedia ”
Makaroniarnia — recenzja

Makaroniarnia
Zamów online
Nr 531 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Jedzenie tragiczne, jedyne co było dobre to bułeczki na przystawkę, pepsi i herbata. Polecam omijać szerokim łukiem!!!

Dziękujemy, Iga J

Straszne jedzenie, wybrałem makaron z kurczakiem i smakowało to jakby każdy składnik był innym daniem. Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, L3653ABpaulb

Jak w tytule. Zwabieni przepięknym ogródkiem, przywitani przez sympatyczną obsługę zostaliśmy poczestowani daniami bez smaku.

Dziękujemy, N2654SSmarcins
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bardzo ładny ogródek! Bardzo dobry makaron - jadłam z polędwicą wołową, podany na ostro.
Fantastyczne są w smaku lody naturalne - polecam szczególnie o smaku mięty z czekoladą.

Dziękujemy, JAWROT
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mila obsługa, nieco zbyt długi czas oczekiwania. Spędziłam tam 2h czekając na przystawkę i danie główne. Krewetki "wjechały" jako przystawka. Smażone na maśle z pomidorkami i pietruszką. Makaron to tagiatelle duo pasta z pesto, szynka parmenska i parmezanem. Przyznam szczerze, ze danie mnie nie zachwyciło. Moim zdaniem brakowało wyrazistości i smaku. 6/10

Dziękujemy, martasA8744GD

Makaroniarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Makaroniarnia? Podziel się wrażeniami!