Kraków

“5/5!”
Boscaiola — recenzja

Boscaiola
Nr 132 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała pizza oraz gnocci z gongonzola i gruszkami!
Dodatkowo miła i sprawna obsługa i piękne wnętrze lokalu. Polecam i wrócę!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, arakumla
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG M, Kierownik, BoscaiolaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani
Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano 5 września 2019

Mieliśmy przyjemność zorganizować w Restauracji nasze przyjecie poślubne. Pyszne dania, profesjonalna obsługa, piękna sala - to wszystko sprawiło, że zarówno my, jak i nasi goście byliśmy zachwyceni! Ponadto dobry kontakt z managementem, służenie radą i wysłuchiwanie naszych próśb sprawiły, że zarówno organizacja, jak i przebieg przyjęcia przerosły nasze oczekiwania. Serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim parom, które chciałyby swój wielki dzień świętować w wyjątkowym miejscu!

Dziękujemy, zdanor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, BoscaiolaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Szanowni Państwo,
Bardzo dziękujemy za zaufanie oraz wspaniałą opinię. Organizacja przyjęcia była dla nas przyjemnością i mamy nadzieję, że będziemy mogli towarzyszyć Państwu w wielu ważnych wydarzeniach.

Pozdrawiam serdecznie

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem dobra włoska restauracja. Przede wszystkim miła obsługa, chętna, ale nie nachalna.Menu zróżnicowane, a potrawa, która zamówiłam jak najbardziej była smaczna. Brakowało mi tylko dobrej włoskiej oliwy. Ale poza tym niuansem wszystko było dobre.

1  Dziękujemy, magprzybylo

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Przepyszne makarony, bardzo ładne wnętrze, obsługa na najwyższym poziomie. Jedna z wielu włoskich restauracji w Krakowie, ale zdecydowanie godna polecenia

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 86Magda
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, BoscaiolaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Menager

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizytę w tej restauracji będę bardzo miło wspominał.Po pierwsze bardzo mili kelnerzy i fantastyczny klimat samej knajpy po drugie jedzenie bardzo bardzo dobre na wejście dostajemy przystawkę w postaci kilku oliwek (w cenie dania głównego) ,które rozbudzają nasz apetyt. Potem oczywiście danie główne, my zamówiliśmy pizze która była obłędna na sam koniec dostajemy w prezencie kilka ciasteczek na wynos i to wszystko w naprawdę przystępnych cenach.

Dziękujemy, MichalRydzewski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, BoscaiolaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Szanowny Panie,

Menager

Boscaiola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Boscaiola? Podziel się wrażeniami!