Kraków

“Niezapomniane przyjęcie poślubne”
Boscaiola — recenzja

Boscaiola
Nr 131 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Mieliśmy przyjemność zorganizować w Restauracji nasze przyjecie poślubne. Pyszne dania, profesjonalna obsługa, piękna sala - to wszystko sprawiło, że zarówno my, jak i nasi goście byliśmy zachwyceni! Ponadto dobry kontakt z managementem, służenie radą i wysłuchiwanie naszych próśb sprawiły, że zarówno organizacja, jak i przebieg przyjęcia przerosły nasze oczekiwania. Serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim parom, które chciałyby swój wielki dzień świętować w wyjątkowym miejscu!

Dziękujemy, zdanor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, BoscaiolaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Szanowni Państwo,
Bardzo dziękujemy za zaufanie oraz wspaniałą opinię. Organizacja przyjęcia była dla nas przyjemnością i mamy nadzieję, że będziemy mogli towarzyszyć Państwu w wielu ważnych wydarzeniach.

Pozdrawiam serdecznie
Manager

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem dobra włoska restauracja. Przede wszystkim miła obsługa, chętna, ale nie nachalna.Menu zróżnicowane, a potrawa, która zamówiłam jak najbardziej była smaczna. Brakowało mi tylko dobrej włoskiej oliwy. Ale poza tym niuansem wszystko było dobre.

1  Dziękujemy, magprzybylo

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Manager

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Przepyszne makarony, bardzo ładne wnętrze, obsługa na najwyższym poziomie. Jedna z wielu włoskich restauracji w Krakowie, ale zdecydowanie godna polecenia

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 86Magda
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, BoscaiolaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizytę w tej restauracji będę bardzo miło wspominał.Po pierwsze bardzo mili kelnerzy i fantastyczny klimat samej knajpy po drugie jedzenie bardzo bardzo dobre na wejście dostajemy przystawkę w postaci kilku oliwek (w cenie dania głównego) ,które rozbudzają nasz apetyt. Potem oczywiście danie główne, my zamówiliśmy pizze która była obłędna na sam koniec dostajemy w prezencie kilka ciasteczek na wynos i to wszystko w naprawdę przystępnych cenach.

Dziękujemy, MichalRydzewski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, BoscaiolaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Szanowny Panie,

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelner ostrzegł przed zamówieniem polędwicy, to dziwne, ale uczciwe. Zamówiłem kaczkę. Niestety mięso było łykowate, letnie. Porcja degustacyjna. 4 małe kluseczki, kilka kiełków przenicy. Sos. Pasta żony była smaczna.

Dziękujemy, DNany07

Szanowny Panie danielnT7505ZG,

Kelner został zapytany czy rekomenduje Państwu danie z cielęciny, a nie polędwicy. Według niego kaczka była smaczniejszą pozycją i wspomniał o wielkości kaczki. Osoba Panu towarzysząca przystała na tę propozycję, gdyż nie był Pan obecny przy stole podczas składania zamówienia. Bardzo nam przykro, że danie nie spełniło Pan oczekiwań, mamy nadzieję, że odwiedzą nas Państwo podobnie i Państwa ocena naszej restauracji poprawi się.

Menager

Boscaiola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Boscaiola? Podziel się wrażeniami!