“Poprawnie”
Boscaiola — recenzja

Boscaiola
Nr 128 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem dobra włoska restauracja. Przede wszystkim miła obsługa, chętna, ale nie nachalna.Menu zróżnicowane, a potrawa, która zamówiłam jak najbardziej była smaczna. Brakowało mi tylko dobrej włoskiej oliwy. Ale poza tym niuansem wszystko było dobre.

1  Dziękujemy, magprzybylo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, BoscaiolaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy.

Manager

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Przepyszne makarony, bardzo ładne wnętrze, obsługa na najwyższym poziomie. Jedna z wielu włoskich restauracji w Krakowie, ale zdecydowanie godna polecenia

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 86Magda
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, BoscaiolaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizytę w tej restauracji będę bardzo miło wspominał.Po pierwsze bardzo mili kelnerzy i fantastyczny klimat samej knajpy po drugie jedzenie bardzo bardzo dobre na wejście dostajemy przystawkę w postaci kilku oliwek (w cenie dania głównego) ,które rozbudzają nasz apetyt. Potem oczywiście danie główne, my zamówiliśmy pizze która była obłędna na sam koniec dostajemy w prezencie kilka ciasteczek na wynos i to wszystko w naprawdę przystępnych cenach.

Dziękujemy, MichalRydzewski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MSHG_krakow, Kierownik, BoscaiolaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Szanowny Panie,

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelner ostrzegł przed zamówieniem polędwicy, to dziwne, ale uczciwe. Zamówiłem kaczkę. Niestety mięso było łykowate, letnie. Porcja degustacyjna. 4 małe kluseczki, kilka kiełków przenicy. Sos. Pasta żony była smaczna.

Dziękujemy, DNany07

Szanowny Panie danielnT7505ZG,

Kelner został zapytany czy rekomenduje Państwu danie z cielęciny, a nie polędwicy. Według niego kaczka była smaczniejszą pozycją i wspomniał o wielkości kaczki. Osoba Panu towarzysząca przystała na tę propozycję, gdyż nie był Pan obecny przy stole podczas składania zamówienia. Bardzo nam przykro, że danie nie spełniło Pan oczekiwań, mamy nadzieję, że odwiedzą nas Państwo podobnie i Państwa ocena naszej restauracji poprawi się.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Niezwykły klimat panujący w restauracji, wspaniały wystrój wnętrz, szczególnie sala z żyrandolem. Bardzo profesjonalne podejście Pani Manager do systemu rezerwacji Od samego wejścia do restauracji czujecie się zaopiekowani przez zespół restauracji. Jedzenie rewelacyjne, niesamowicie smaczne. Krem czosnkowy to poezja smaku. Zamówione Calzone, pizza , Gnocchi na bardzo wysokim poziomie, produkty wysokiej jakości. Warto dodać, że pomimo wielu gości w restauracji ( niedziela ) potrawy były wydawane błyskawicznie. Restauracja Boscaiola to obowiązkowy punkt podczas pobytu w Krakowie. Polecam wszystkim.

1  Dziękujemy, Dominikkk_B

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za umieszczenie opinii na portalu Trip Advisor. Jest nam niezmiernie miło, iż potrawy jakie serwujemy, a także serwis w pełni spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję na ponowną Państwa wizytę na którą serdecznie zapraszamy :)

Menager

Boscaiola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Boscaiola? Podziel się wrażeniami!