Kraków

“Swietny hotel, restauracja, profesjonalna obsluga!”
Restauracja Magnifica — recenzja

Restauracja Magnifica
Nr 256 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zorganizowalismy w ogrodzie hotelu Magnifica wesele. Swietne miejsce! Nie ma takiego drugiego w Krakowie! Hotel ma 3 gwiazdki a nie wiecej tylko dlatego, ze nie posiada windy. Jedzenie jest pyszne, spa wedlug wielu osob najlepsze w Krakowie. Piekne polozenie! Goraco polecamy!

Dziękujemy, arpolek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Farmona, Kierownik ds. PR, Restauracja MagnificaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za czas poświęcony na napisanie recenzji! Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania w tak ważnym dniu. Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie wkrótce.

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kilkugodzinna kolacja z rodziną i przyjaciółmi. Poza świetną atmosferą należy pochwalić kucharza. Zróżnicowana kuchnia z fajnymi pomysłami bez zbytnich "upiększeń". Przy łącznej ilości ponad 20 gości obsługa była profesjonalna i miła. Była pod ręką a jednak niewidoczna. Co do wystroju to może nie moja bajka ale jest OK. Polecam. Na prawdę b. smacznie.

Dziękujemy, Gordon G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Farmona, Kierownik ds. PR, Restauracja MagnificaOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Nasz Szef Kuchni przykłada ogromną wagę do jakości składników oraz kompozycji smaków dań, które znajdują się w naszym menu. Cieszymy się, że Państwu smakowało, a uroczystość się udała. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Super jedzenie, wspaniała organizacja ( Pozdrawiamy Panią Menager :) ) , bardzo miła i sprawna obsługa.
Bawiliśmy się wybornie, goście też.

Polecamy z całego serca :)

Dziękujemy, Michał G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Farmona, Kierownik ds. PR, Restauracja MagnificaOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Dziękujemy za opinię! Bardzo się cieszymy, że mogliśmy się przyczynić do Państwa miłych wspomnień w tym wyjątkowym dniu :)
Życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Zrecenzowano 6 lipca 2019

Bardzo dobrze skomponowane potrawy za rozsądną cenę. Polecam zupę Tajską i przepiórkę. Wnętrze restauracji zasługuje na pochwałę. Bardzo przyjemny szum wody spływającej po kamiennych filarach.

Dziękujemy, Grzegorz11223344
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Farmona, Kierownik ds. PR, Restauracja MagnificaOdpowiedź udzielona 8 lipca 2019

Dziękujemy! Niezmiernie cieszymy się, że zasmakował Pan w naszym menu. Zapraszamy ponownie - zwłaszcza, że już niedługo pojawią się nowe, sezonowe dania.

Zrecenzowano 6 lipca 2019

Mieliśmy okazję już kilkakrotnie gościć w restauracji Magnifica. Podczas pierwszych wizyt na "zwykłe" obiady urzekła nas doskonała kuchnia i piękne podanie. Wówczas mieliśmy także okazję pospacerować po uroczym ogrodzie, pełnym zieleni.
Właśnie ze względu na tę niesamowitą aurę drzew zdecydowaliśmy się na zorganizowanie w Magnifice naszego wesela plenerowego w motywie dębu, który jest dla nas wyjątkowym symbolem. Pani Maria Florek wraz z obsługą stanęli na wysokości zadania i pomogli dopiąć nam przygotowania na ostatni guzik, dzięki czemu nasze przyjęcie zostało okrzyknięte przez gości jako najlepsze na jakim byli :)

Dziękujemy, Sonia R

Dziękujemy za tak obszerną i miłą ocenę. Z ogromną radością czytamy, że regularne wizyty w naszej restauracji spowodowały, że wybrali ją Państwo na miejsce jednej w ważniejszych uroczystości w życiu. Cieszymy się, że wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Przekazujemy również podziękowania od Pani Marii za imienne docenienie jej pracy.

Restauracja Magnifica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Magnifica? Podziel się wrażeniami!