Kraków

“Okropne Zupy”
City lunch Cafe — recenzja

City lunch Cafe
Nr 876 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy 2 drugie (dalo się zjeść), żurek i pomidorowa. Żurek był niedobry - ale ze byliśmy głodni to przegryzajac pieczywem dalo się z bólami zjeść, ale pomidorowa horror za 12,90 - cena nie jest jakaś wysoka ale ona 0,90 nie była Warta - sam koncentrat, gdy zwróciłam i zapytałam o odliczenie od rachunku, powiedziano mi, że przecież ja zamówiłam wiec muszę zapłacić. Zamówiłam po to zeby zjeść, zarty

Dziękujemy, 884agak

Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Podczas szybkiej wizyty w Krakowie, zmęczeni upałem postanowiliśmy nieco odpocząć i zjeść małe co nieco. Miejsce wydawało się sympatyczne, stoliki w cieniu na pewno zachęcały do wejścia. Nie lubię pisać takich recenzji ale niezmiernie zniechęca mnie to, że niektórzy restauratorzy korzystając z dobrej miejscówki gdzie zawsze będą goście mają tak żenujące podejście do jakości. Ceny katastrofalne ale ok, lokalizacja blisko rynku wymaga marży. Jednak nie lubię przepłacać za oszukiwanie mnie. To co zastaliśmy na miejscu to oszukiwanie klienta tak kiepskim jedzeniem, że miałam ochotę zabawić się w Panią Magdę G i rzucić talerzem o podłogę. Zamawiam wodę, cena za 200 ml 6 PLN, czekam na kelnera 15 min pozniej 15 min na wodę. Zjawia się w końcu kelner stawia przede mną wodę, już nalaną po brzegi, średnio zimną, nie widzę butelki, nie wiem czy to Cisowianka a może zwykły syfon z zaplecza? Syn dostaje pierś z kurczaka z frytkami i sałatką, pomylone zamówienie ale już machamy ręką bo też kurczak tylko w innej postaci i tu zaczyna się cyrk. Frytki są tak twarde, że przy próbach nabicia ich na widelec lądują na chodniku czym w zbudzają nie małą sensację przechodniów. Stare, obleśne fryty, które przeleżały w piekarniku i ktoś je na szybko podgrzał. Kurczak bez smaku ale przy frytkach i tak prezentuje się jak królowa wieczoru. Ja dostaje lody, waniliowe z sosem karmelowym oraz bitą śmietaną, której nie dostaję. W pucharku mam w pół roztopione 3 gałki lodów, jakiś słodko lepki sos i juz 14 zł poprosimy:))) Tragedia. Kelner na mój komentarz odnośnie frytek, że zostawiliśmy je dla Pana kucharza żeby spróbował pogryżc nawet nie zareagował. Wiem, że w tym miejscu zawsze będą gościa ale prowadzenie żywienia zbiorowego wymaga chociaż odrobiny szczerości i prawdy na talerzu. Niesmak pozostał, właścicielom życzę dalszych wysokich utargów a gościom życzę aby omijali to miejsce szerokim łukiem.

1  Dziękujemy, Justyna S
Zrecenzowano 4 marca 2018

Chcesz zjeść dobry i niedrogi obiad zapraszam do City lunch cafe. Miła obsługa jedzenie pyszne. W samym centrum Krakowa. Polecam

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Yarek D
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Z przejemnością zjedliśmy obiad w City. Smacznie, szybko i przystępne ceny. Na obiad jedliśmy Filet z kurczaka z frytkami lub ziemniakami 25, 90. Kotlet schabowy, sałatka z łososiem. Wrócimy tu.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Sabina K
Zrecenzowano 2 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się ze znajomymi na śniadanie, bo byliśmy bardzo głodni. Nie można narzekać na obsługę, bo była w porządku. Zamówiliśmy śniadanie fit (musli i jogurtu nie można spieprzyć), jajecznicę (koleżanka na kacu była zadowolona) oraz dwa angielskie śniadania (co nigdy nawet obok tego nie stało). Kiedy poprosiłem o wymianę pomidora na coś innego, Pani Kelnerka była lekko zdziwiona i powiedziała, ze zobaczymy co da się zrobić. Gdy nagle przyszło moje "śniadanie" dostałem śniadanie rodem ze szpitala. Pomijam fakt, ze w śniadaniu angielskim znajdują się całkowicie inne składniki, zamiana pomidora na ogórka przeszła moja najśmielsze oczekiwania. Zamiast na wpół przeciętego pomidora był ogórek, Pani Kelnerka stwierdziła, ze wyglada to dziwnie (a wystarczyło go pokroić tylko w plasterki). Samo podanie odstraszało od zjedzenia, ale chęć zjedzenia angielskiego śniadania była większa. Bułeczki były świeże, ale chleb pamiętał czasy Jezusa. Ostatni raz tam jadłem i nie polecam, strata kasy i czasu.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, sysek

City lunch Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w City lunch Cafe? Podziel się wrażeniami!