“Słabo:(”
Pierogowy Raj — recenzja

Pierogowy Raj
Zamów online
Nr 458 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 2 września 2019

Trafiliśmy tu przy okazji festiwalu pierogów w Krakowie, zachęcił nas unoszący się w powietrzu zapach owocowych pierogów. A ponieważ nie chciało nam się czekać w kolejce na małym rynku, a w lokalu na przeciwko też była kolejka, odwiedziliśmy to miejsce. Niestety, nie zachwyciły nas ani pierogi, ani lokal - ciasnota, zaledwie 5 stoliczków a i tak bardzo ciasno, brak klimatyzacji (najlepiej było siedzieć "w dzwiach", bo nawet na zewnątrz nie mają stolików), tylko wentylator stojący na wejściu. A już skandalem jest brak WC! Nie polecam.

Dziękujemy, Elżbieta B

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Wspaniałe jedzenie, pierogi ruskie tutaj to prawdopodobnie najlepsze ruskie w mieście. Ceny w porównaniu do innych pierogarni są niskie. Jedynym minusem tej restauracji jest ograniczona liczba miejsc, co powoduje, że często nie ma gdzie usiąść. Z czystym sumieniem polecam.

1  Dziękujemy, Dariusz S
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Jadłam tylko pierogi ruskie, więc ciężko mi ocenić całe menu, bo wybór smaków był ogromny. Cóż, ruskie oceniłabym na 3,5/5, nie były złe, ale bez fajerwerków. Mam wrażenie, że farsz był lekko za słony. Mój towarzysz jadł różne rodzaje i tak naprawdę smakował mu tylko jeden rodzaj z trzech, nie były niesmaczne, no ale nie każdy jest przyzwyczajony do takich wymyślnych pierogów. Dla obcokrajowców jest to na pewno prawdziwy tytułowy raj, ja jadłam gdzie indziej w Krakowie ciut lepsze pierożki. Ceny ok, obsługa w porządku.

Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Przedwczoraj wziely nas z mezem smaki na pierogi. Zastanawialismy sie, gdzie pojsc, i to byla moja inicjatywa sprobowac jakiegos nowego miejsca. Wiec, nasz wybor padl tam i ja zamowilam pierogi "Szlacheckie" z miesem i grzybami, moj maz wybral "Piwne". Od razu jak przyniesli mi "to" bylam zalamana, pierogi widocznie rozgotowane z malutka odrobinka maselka i bez cebuli. No ludzie, jak mozna podawac pierogi z miesem albo ruskie bez cebuli ? Wartosc takiego posilku nam kosztowala 36 zl, co po 18 zl za porcje (9 pierogow) - jadlam duzo lepsze, ladnie podane i nie za taka cene! Co do miesa w pierogach, rozwodnione, przypominajace kaszyce. Chociaz bylam strasznie glodna, tak samo jak i maz, ale jednak w polowie stwierdzilam, ze tego w ogole nie da sie jesc. Maz zjadl 3 moje i stwierdzil ze jezeli jego byly bez smaku i on to musial doprawiac duzo iloscia soli i pieprzu, to moje byly poprostu obrzydliwe.. Po wyjsciu musialam pojsc obok do Zabki i kupic batonika, zeby po drodze do domu nie zwymiotowac, taki to mialo okropny smak. A na dodatek, potem nas z mezem czekal "upojny" wieczor w toalecie. Nigdy wiecej tam nie wrocimy i bedziemy odradzac wszystkim znajomym. Zalosne!

2  Dziękujemy, Diana G
Zrecenzowano 13 marca 2019

Jestem pierogożercą od bardzo dawna. Bardzo smakowały mi tutaj pierogi, byłam dwukrotnie podczas pobytu w Krakowie.
Najlepsze to tradycyjne, ruskie pierogi. Duże porcje, jak dla mnie.
Cenowo bardzo przystępnie.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, justynakapustka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: agnesss212, Kierownik, Pierogowy RajOdpowiedź udzielona 4 kwietnia 2019

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Pierogowy Raj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pierogowy Raj? Podziel się wrażeniami!