“Oki”
Pesto Ristorante — recenzja

Pesto Ristorante
Nr 64 wśród 1 983 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ok, jedzenie w porządku, byłam kilka razy i zawsze ok. Tylko Czasami obsługa trwa, i trwa, i trwa...

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Justyna K

Zrecenzowano 28 lipca 2018

Restauracja oferująca poprawną włoską kuchnie - nie zrewolucjonizuje raczej "włoskiej" mapy Krakowa, ale chyba nie ma takich ambicji, bo już od kilku dobrych lat istnieje gdzieś w cieniu (ale w dobrym tego złowa znaczeniu). Jest nieźle, poprawnie od strony obsługi i wystroju - dobre miejsce na posiłek w miłej atmosferze.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, 972marcinz
Zrecenzowano 1 lipca 2018

W zasadzie perfekcyjnie! Czekadełko/starter kanapki z Pesto (nomen omen), błyskawiczne zaopatrzenie stolika w napoje (wino, woda), uśmiechnięta obsługa kelnerska. Na koniec danie główne - małże czarnomorskie otwierane na białym winie. Solidna porcja. Pycha. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Cezary M
Zrecenzowano 27 czerwca 2018

Bardzo dobra włoska kuchnia,puyszna kaczka,sałatki,wino.Dobre miejsce na romantyczną randkę,trochę sztywno ale mimo to polecam

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, 663patrycjam
Zrecenzowano 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo przyjemna,. Obsługa miła, sprawna i profesjonalna. Nie musieliśmy w ogóle czekać ze złożeniem zamówienia czy z opłaceniem rachunku. Jedzenie bardzo smaczne. Porcje wystarczające. Polecam krem z pomidorów (był smaczny i przede wszystkim ciepły, co nie jest standardem we wszystkich restauracjach).

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 325mateuszl

Pesto Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pesto Ristorante? Podziel się wrażeniami!