Kraków

“Cappuccino ”
NapNap Cafe — recenzja

NapNap Cafe
Nr 8 wśród 123 Kawa i herbata (Kraków)

Bardzo smaczne ciasto, miła obsługa. Kawa smaczna, ale odejmuję punkt za cappuccino podane w bardzo małej filiżance, a przez to będące bardziej kawą z mlekiem.

Dziękujemy, BeataD917

Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Przepyszne śniadania w klimatycznym miejscu :) na miejscu można zjeść oprócz śniadań (wytrawnych bądź na słodko!) lunch bądź obiad, może następnym razem uda mi się spróbować :)

Dziękujemy, ka3n96
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadanie, miła obsluga, kameralnie :) duza owsianka ze swiezymi owocami i bardzo ladnie podana.

Dziękujemy, 634ninan
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie wyśmienite. Mój ukochany wybrał zestaw z tostami ja z kolei kanapkę z pastą jajeczną. Wszystko świeże, obsługa przemiła i przystępne ceny. Polecamy

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, adzi218
Zrecenzowano 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój lokalu bardzo przypadł mi do gustu. Kanapka, którą zamówiłem bardzo smaczna i ładnie podana. Flat white niestety nie był flat whitem, a zwykłym cappucino na podwójnym espresso - wypadałoby nad tym trochę popracować. Na pewno jeszcze kiedyś tu wrócę.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, BobasFBI

NapNap Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w NapNap Cafe? Podziel się wrażeniami!