Kraków
Dobre miejsce

Barman lekko dziwny ale ok. Nie jest to miejsce na oficjalne wyjście. Warto poznać mroczny... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 czerwca 2016
Nowy N
Dobre piwo w dobrym miejscu

bardzo gorąco polecam ,świetne piwa - świetne miejsce - świetny ogródek w lecie , no w ogóle... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 grudnia 2015
MacieKleczek
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc w Krakowie w jednym z najbardziej upalnych dni tego lata naszła nas chęć na wypicie piwa. Przypadek zaprowadził nas do Black Gallery. Znajomym spodobał się trochę klimatyczny ogródek piwny (byli w Krakowie pierwszy raz, więc nie wiedzieli czego można się spodziewać po mieście). Na dole pełno Brytyjczyków (jak zawsze głośnych), na szczęście na antresoli znalazło sie miejsce. Niestety obsluga nie pofatygowała się sama, żeby zebrać zamówienie. Trzeba było podejść samemu. Niestety brak możliwości płacenia kartą.
Podsumowując miejsce jakich wiele znajdziesz w Krakowie. Ani źle ani dobrze.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, ml1389
Zrecenzowano: 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Black Galery pub jest ,to jeden z najlepszych pabów ,w Krakowie.Są tam serwowane dania dowoczesne jak i staropolskie .Pyszne Burgery sto procent wołowiny oraz pyszna i Cieplutka Bułka.Klimat jest tam bardzo miły ,oraz przytulny .Barmani perfekcyjnie porozumiewają się , w języku angielskim.Bardzo podobała mi się noc w Black Gallery Pub ,i polecam go wszystkim a szczególnie parą.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Orso A
Zrecenzowano: 8 lipca 2017

Ogólnie jest sporo rzeczy na które można zwrócić uwagę.. Jednak najbardziej zaintrygowało mnie ciekawe podejście barmana do klienta. Niby jest okej, ale niby nie. Nikt chyba nie lubi być obgadywanym i tego w sumie też nie spodziewałam się wchodząc tam, lecz po prostu nie ciężko wychwycić głupie komentarze i krzywe miny personelu wobec niektórych klientów. Idąc w takie miejsce klient powinien mieć pewność, że nie zostanie skrytykowany szczególnie, że nic nie zrobił. Nie oszukując, jak nie widzicie i nie patrzycie możecie być krytykowani, głupio komenowani jak wyglądacie, mało płacicie, zajmujecie niepotrzebnie za dużo miejsca, to napiwku nie ma, to się zbyt wykrzywiliście. Naprawdę siedziałam dość blisko. by to usłyszeć i było to mega nieprofesjonalne..
Nie mówiąc już o tym, że zdjęcia są mocno przesadzone. Nie spodziewajcie się tego co na obrazku. Ogródek jest - to fakt - ale bez większego szału.. nawet kanapa jest zniszczona do tego stopnia, że siadając można zrobić sobie krzywdę.
Jedyne co daję na plus to żarcie, ale to nie sprawia, że ten lokal zasługuje na chociażby 2. Swoją drogą. Czy właściciel nie boi się, że pewnego dnia dopadnie ich sanepid?

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
4  Dziękujemy, toja0063
Zrecenzowano: 3 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Barman lekko dziwny ale ok.
Nie jest to miejsce na oficjalne wyjście.
Warto poznać mroczny klimat.
Uwaga, schodzi się do piwnicy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
3  Dziękujemy, Nowy N
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2016

Tutaj nie przychodzi się na piwo w piwnicach. Tutaj przychodzi się dla klimatu i obsługi. Wszystkim polecam piwo i kieliszeczek czegoś mocniejszego.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2016
4  Dziękujemy, Patryk R