“Miła obsługa, czysty i ładny pokój”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 11 dodatkowych witryn!
PURO Kraków Stare Miasto
Miejsce nr 30 wśród 260 hoteli w Krakowie
Wrocław, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
“Miła obsługa, czysty i ładny pokój”
Zrecenzowano: 18 marca 2017

Bardzo miła i pomocna obsługa hotelu. Recepcjonistki/ recepcjoniści pogodni, życzliwi, pomocni. Pokoje nowocześnie urządzone, czyste i trochę małe :) Jedyny minus to połączona z pokojem łazienka. Jeśli chodzi o śniadanie to każdy znajdzie coś dla siebie :)

• Pobyt: marcu 2017, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, eliza851
Napisz recenzję

1 493 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (10)
Data | Ranking
Najpierw j. polski
Kołobrzeg, Polska
Liczba recenzji: 2
Zrecenzowano: 20 lutego 2017

Odwiedziłam już Puro Poznań, Wrocław, Gdańsk, a teraz padło na Kraków i jak zwykle się nie zawiodłam. Fantastyczna lokalizacja, przemiła obsługa, pyszne śniadania i długo by wymieniać. Dodam, że walentynkowe menu zdobyło moje serce i do tej pory wspominam kompozycję wszystkich smaków. Polecam !

• Pobyt: lutym 2017, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, magdalenaj89
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM_Puro_Krakow, Dyrektor generalny, PURO Kraków Stare Miasto, 6 marca 2017
Szanowna magdalenaj89,

bardzo dziękuję za wizytę w PURO Kraków.
Jest mi niezmiernie miło widzieć, że hotele naszej sieci tak znakomicie się Pani kojarzą.
Mam nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas Pani ponownie!

Budapest, Hungary
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 10 lutego 2017

Norweskie klimaty połączone ze słowiańską uprzejmością personelu s tworzyły perfekcyjne dzieło...
Mimo wielu nowoczesnych udogodnień, panuje atmosfera przytulności. Recepcjoniści odpowiadają na pytania zanim się je pomyśli...

• Pobyt: lutym 2017, wyjazd we dwoje
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem

Dziękujemy, WieslawMartyna
Szanowni WieslawMartyna,

bardzo dziękuję za odwiedzenia PURO Kraków.
Faktycznie, staramy się oferować najwyższą jakość usług.
Mam nadzieję, że dobre wrażenia z pobytu przekonają Państwa do powrotu do nas.

Sanok, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 12
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
Zrecenzowano: 26 stycznia 2017

Bardzo Fajny Hotel położony vis a vis Galerii Krakowskiej od strony ul. Pawiej
Obsługa sympatyczna, śniadania bardzo fajne typu international. Pokoje nowoczesne bardzo designerski urządzone z reszta jak cały hotel w środku.
Wszystko sterowane za pomocą tabletu ( tv, room services, oświetlenie, telefon, klimatyzacja, opcja "nie przeszkadzać"). Mega wygodne łóżka! Na dole dla gości darmowy automat z dostępem do ciepłych napoi.
Polecamy!

• Pobyt: styczniu 2017, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, kuroisora
Szanowna kuroisora,

bardzo dziękujemy za wizytę i podzielenie się wrażeniami z pobytu.
Cieszę się, że wizyta w PURO była udana a serwis świadczony przez naszych pracowników przypadł Pani do gustu.
Mam nadzieję, że dobre wrażenia zachęcą Panią do powrotu do nas!

Prague
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 30
4 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
Zrecenzowano: 22 stycznia 2017

Jeśli chcecie zwiedzać Kraków - świetne miejsce. Bardzo dobra lokalizacja. Cicho, moim, że centrum. Sprawne Wi Fi. Bardzo miła obsługa. Pokoje nieduże, ale praktycznie urządzone. Do przeszklonej łazienki trzeba się przyzwyczaić. Polecam

• Pobyt: styczniu 2017, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Piotr S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GM_Puro_Krakow, Dyrektor generalny, PURO Kraków Stare Miasto, 23 lutego 2017
Szanowny Piotr S,

bardzo dziękuję za wizytę w PURO oraz za podzielenie się wrażeniami z jej przebiegu.
Cieszę się, że się Panu podobało.
Dziękuję również za rekomendację.

Marek
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Kleparz
Vienna House Andel's Cracow
Vienna House Andel's Cracow
Nr 25 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 791
Kleparz
Mercure Kraków Stare Miasto
Mercure Kraków Stare Miasto
Nr 9 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 488
Stare Miasto
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 988
Wyświetl ceny
Hotel Hilton Garden Inn Kraków
Nr 29 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 598
Hotel Indigo Krakow - Old Town
Nr 8 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 142
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 24 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 475
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w PURO Kraków Stare Miasto? Podziel się wrażeniami!

PURO Kraków Stare Miasto — dodatkowe informacje

Obiekt: PURO Kraków Stare Miasto
Adres: ul. Ogrodowa 10, Kraków 31-155, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Kleparz , Stare Miasto
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 30 wśród 260 hoteli w Krakowie
Rozpiętość cen (za noc): 376 zł–697 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — PURO Kraków Stare Miasto 4*
Liczba pokoi: 138
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: PURO Kraków Stare Miasto. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?