“Kebab super”
Sami Am Am — recenzja

Sami Am Am
Nr 465 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)

Najlepszy kebab w Krakowie zawsze świeży, pyszny i idealnie przyprawiony, ajran super, i kawka bardzo smaczna))
Jak zawsze na 5+
Pozdrowienia od 3 braci

Dziękujemy, М M

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Jedzenie jest naprawdę pyszne. Proszę się nie zrażać papierowymi talerzami czy plastikowymi sztućcami. Z zewnątrz jak i wnętrze nie wygląda zachęcająco ale jedzenie jest robione z duszą i sercem. Jest smaczne. Jadłem wiele podobnych dań ale to bije je wszystkie na głowę. Obsługa tylko na pozór nie miła, to sympatyczny człowiek. Na własne oczy widziałem ludzi którzy przychodzą po raz kolejny i są zachwyceni daniami. GORĄCO POLECAM, najlepsze dania w Krakowie za odpowiednią cenę.

Dziękujemy, TomaszG2281
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Genialne jedzenie, od wielu lat trzyma super wysoki poziom.
Dla mnie najlepsze kebab z baraniną w chlebie syryjskim.

Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Pan pracujący w restauracji nie był zainteresowany przyjęciem zamówienia, wyszedł na zaplecze, my też wyszliśmy, nie przyjdziemy nigdy więcej,

Dziękujemy, Sherpa58493342184
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne, pyszne dania, fantastyczna obsługa, dobre ceny, zawsze chętnie wracam, nie tylko na kebaba - polecam też choćby „pizzę orientalną”. Zachęcam gorąco!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Jakub J

Sami Am Am — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sami Am Am? Podziel się wrażeniami!