Kraków

“Wesele na barce ale też każda inna wizyta”
C.C.Stefan Batory — recenzja

C.C.Stefan Batory
Nr 918 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Organizo
wałem swoje wesele na barce , jestem mega zadowolony z obsługi jaka mieliśmy. Miejsce jest super klimatyczne , jedzenie bardzo ale to bardzo dobre ( nie narzekał nikt a to niespotykane zadowolić ponad 100osób ), sama obsługa na 10/10 kontakt z managerem , wysłuchiwanie moich powtarzających się pytań 11/10. Wszystko na wysokim poziomie .

Dodatkowo byłem na sylwestrze przed weselem który potwierdził że Barka jest na wysokim poziomie.
Raz w miesiącu jesteśmy razem już z Żoną na obiedzie i nigdy nas nie zawodzi

Bardzo polecamy wszystkim

1  Dziękujemy, 643krzysztofk

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, atmosfera fajna, piękny widok na rzekę. Jedyna wada to weselnicy, którzy mają swoją imprezę na dole, ale wychodzą na górny pokład na papierosa. Siedzieliśmy z małymi dziećmi a przy stoliku obok Panna Młoda smrodziła nam w nos. Bardzo słabe.

Dziękujemy, mariawT714NB
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Po 15 min przygladania sie jak 2 kelnerki i 2 kelnerow biegaja nie wiadomo z czym ( bo niesli np 1 kawe do stolika i powrot do baru ) i przy 5 stalikach zajetych nie byli w stanie podejsc i np zaproponowac karty, sama wybralam sie po karte zwracajac uwage panience-kelnerce, ze czekam juz 15 min. Ale to nie zachwialo dobrego humoru panstawa kelnerstwa. Dalej biegali po sali ze szklanka lub jakas filizanka do stolika i powrot do baru. Reszta czekala i patrzyla (i usmiechala sie pod nosem). Dla takiego biznesu jak restauracja praca kelnerow jest podstawowym czynnikiem sukcesu. Nie wiem jak wlasciciel moze sobie pozwolic na takie zachowanie, strata co najmniej 3-krotnej ilosci gosci. Po 45 min czekania wstalismy i podziekowalismy za obsluge. Po nastepnych 30 min jedlismy juz obiad w restauracji przy Rynku. Da sie ??????

Dziękujemy, traductorka
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Byłam na weekendzie z dziećmi i miałam okazję zjeść obiad u Batorego. Fajna lokalizacja i super klimat restauracji. Jeśli chodzi o jedzenie to smaczne, ale za mały wybór dań dla dzieci.

Dziękujemy, 46kamilaw
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Bardzo fajne klimatyczne miejsce. Siedzieliśmy na tarasie, widok na Wisłe. Krewetki bardzo smaczne, nie posolone ale uważam że po to przyprawy stoją na stole. Dostałem tylko trzy krewetki i niejadalne ozdobne główki krewetek, troszkę mało jak za trzydzieści parę złotych, nawet jak na przystawkę. Carpaccio pyszne. Dania estetycznie podane, ciepłe koce na chłodny wieczór nad Wisłą. Polecam

Dziękujemy, Michał P

C.C.Stefan Batory — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w C.C.Stefan Batory? Podziel się wrażeniami!