“Najgorsza obsługa jaką widziałem”
C.C.Stefan Batory — recenzja

C.C.Stefan Batory
Nr 947 wśród 1 883 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Najgorsza obsługa jaką widziałem.
Rozpoczęło się od tego za szanowna Pani kelnerka pomyliła herbaty. Zamówiona była zimowa a dostarczona zielona. Na zgłoszoną reklamacje stwierdziła że przeprasza ale nie może jej wymienić. To byłoby jeszcze do przeżycia. Niestety zamówione dania(filet z kurczaka) przyszły zimne. Stwierdziłem że nie chcę takiego dania gdyż jest niejadalne. Usłyszałem że nie mogę zwrócić. To jakiś żart. Nigdy więcej tu nie wrócę.

Termin wizyty: lipiec 2018
3  Dziękujemy, Łukasz K

Zrecenzowano 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie mam pojęcia jak można takie piękne miejsce tak zepsuć! Piękny widok, jedzenie bez szału, ale podczas posiłku w głośnikach na pełny regulator reklama leku na zaparcia. Obsługa bez życia, jak muchy w smole.
Aż przykro, ze takie super miejsce, z tak pięknym widokiem ma taki zniszczony klimat.

Termin wizyty: lipiec 2018
2  Dziękujemy, kinjja
Zrecenzowano 17 czerwca 2018

Wygląd zachęcający ale obsługa! Wręcz okropna i bardzo niegrzeczna! Wręcz odpychająca swoim zachowaniem. "jak pani chce zjeść lody to proszę iść do Mc Donalda" - usłyszałam dziś gdy zamówiłam pucharek lodów z karmelem i na którego musiałam bardzo długo czekać! Właścicielowi sugeruję wymienić niektórych kelnerów! Takie zachowanie zwłaszcza w takiej lokalizacji to istny skandal!

Termin wizyty: czerwiec 2018
3  Dziękujemy, Mariola Z
Zrecenzowano 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Piękna pogoda, barka na wodzie i wolne miejsca. Dlaczego mnie to nie zastanowiło? Do tej pory nie wiem.
Siadamy ze znajomymi do brudnego szklanego stolika. Podchodzi kelnerka z nietęgą miną, ale nie zwracałam na to uwagi, bo wiadomo - może zmęczenie.
Czwórka znajomych zamawia jedzenie, w większości przystawki. Czekamy. Czekamy. Czekamy. Po 40 minutach dostajemy małą deskę serów (koszt 30 zł). Po godzinie dostajemy żurek i rosół. Żurek był smaczny. Rosół to tłusta woda. Poprosiłam kelnerkę o sól i pieprz. Zabierając to z innego stolika dostałam przyprawy po 10 minutach. Solniczka brudna, pieprzu brak. Minęło 70 minut a do tej pory dostaliśmy 1/3 z tego co zamówiliśmy. Czekamy na makaron, carpaccio i bruschettę. Ale tu nasza cierpliwość dobiegła końca i poprosiliśmy o rachunek. Słyszymy, że w restauracji tyle się czeka na przystawki. PONAD GODZINĘ ( przypominam, że dużego ruchu nie było). Mimo wszystko zrezygnowaliśmy z dalszego czekania i więcej tu nie wrócimy oraz nie polecimy tego miejsca nikomu innemu. Za cenę które narzuca sobie ta restauracja dania oraz obsługa powinny być na wysokim poziomie a lepszy poziom można uzyskać w zwykłym barze mlecznym.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Alutka K
Zrecenzowano 14 maja 2018

Lokalizacja to absolutnie największa zaleta tego miejsca. Jedzenie smaczne. Niestety obsługa, w naszym przypadku męska, nie zachwyca. Przydałoby się trochę więcej uśmiechu i profesjonalizmu. Na dość długie czekanie nie będę narzekał biorąc pod uwagę duży ruch.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Krzysztof K

C.C.Stefan Batory — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w C.C.Stefan Batory? Podziel się wrażeniami!