“Nigdy wiecej”
Dali Club — recenzja

Dali Club
Nr 1 090 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 11 września 2019

Nasza wizyta w tym miejscu to pomyłka. Pizza: ciato fatalne, przypomina macę. Crudo i pozostale ingrediencje, włącznie z serem nieszczcególne. Obrazu nędzy dopełnia wino.Czerwone wytrawne.Merlot.Zamawiamy karafkę. Naczynie pokryte mgiełką- wyjete prosto z lodowki.Pytam Pani czy wiedzą w jakiej temperaturze podaje się czerwone wino, a kelnerka z rozbrajająca szczerościa, ze tak ale trzymają w lodówce,zeby sie nie zepsuło!!!.A do tego latające nad winem muszki owocówki, takie same spaceruja po pizzy. Fuj.Nigdy wiecej

Dziękujemy, dbicz

Zrecenzowano 3 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Po wejściu zaskoczył mnie przyjemny i elegancki wystrój restauracji. Muzyka nie zagłusza rozmowy, a światło nie bije w oczy. Obsługa miła, uśmiechnięta i kulturalna. Jedzenie smaczne, podane szybko.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, bobik0195
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zapowiadało się nieźle. Dobra zupa i ryba. Potem już niestety z górki. Fatalne ravioli. No nie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, ArnikaMi
Zrecenzowano 20 listopada 2017

niestety bardzo się zawiodłem , dania nie świeże , chyba odgrzewane w bemarze , typowi Janusze biznesu w akcji , zjedz i spadaj :( nie polecam

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, zspmg
Zrecenzowano 3 września 2017

Bardzo ciekawe miejsce do spotkania tak towarzyskiego jak i biznesowego. Czysto i przyjemnie, obsługa rewelacyjna. Wnętrze jak przystało na Dali nietuzinkowe.
Trafiliśmy akurat w godzinach obiadowych i zjedliśmy bardzo dobry lunch dnia z nie całe 20 zł. Można spokojnie polecić to miejsce.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, robertmY1074UE

Dali Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dali Club? Podziel się wrażeniami!