“Ciekawa kompozycja”
Strefa Piwa — recenzja

Strefa Piwa
Nr 5 wśród 25 Posiłki i napoje (Kraków)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Strefa Piwa Pub to miejsce, w którym po przekroczeniu progu przeniesiesz się w niezwykły, zaskakujący świat piwa pełen różnorodnych smaków, zapachów i barw! Spośród osiemnastu piw lanych i setek butelkowych każdy znajdzie coś dla siebie. Naszą specjalnością są piwa z małych rzemieślniczych browarów Polski i Czech. Ofertę uzupełniamy piwami z najlepszych browarów z całego świata. Niezdecydowanym w wyborze chętnie pomoże wysoko wykwalifikowana obsługa. Dopełnieniem wspaniałych piw i wyjątkowej atmosfery, będzie skosztowanie typowych piwnych przekąsek od naszych południowych sąsiadów. Hermelin, Utopenec czy Niva idealnie skomponują się z wybranym przez Ciebie stylem piwa. Znajdziecie nas na pełnym uroku krakowskim Kazimierzu (jedyne 3 minuty od Placu Nowego).
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 98
27 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 20
“Ciekawa kompozycja”
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wybór mniejszy niż w innych multi-tapach, ale sprawia wrażenie jakby zestaw był komponowany z większą świadomością. Super obsługa.

Data wizyty: kwietniu 2017

• Dowolne
  • Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
Liczba recenzji: 1
“Najlepsze piwo w Krakowie”
Zrecenzowano: 3 marca 2017

To bardzo klimatyczne miejsce, z genialnym wystrojem i, co pewnie w tym najważniejsze, świetnym piwem. Bardzo duży wybór smaków. No i można pograć sobie w dobble przy kolejnym kuflu wyśmienitego trunku ;) Na pewno jeszcze nie raz tam zaglądnę!

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Aleksandra K
“Nie ma co gadać.”
Zrecenzowano: 19 lutego 2017

Trzeba przyjść i zobaczyć. Szeroki wybór regionalnych lanych piw z całego kraju oraz wielu "piwnych szlagierów" do kupienia w butelce. A jak się już człowiek napije to i zjeść by wypadało, także pod tym względem bar oferuje szeroką gamę produktów. Szczerze polecam.

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Bartek W
“Polecam”
Zrecenzowano: 4 lutego 2017

Obowiązkowe miejsce każdego miłośnika dobrego piwa !!!!!! Jeśli koncerniaki to dla Ciebie g...., koniecznie odwiedź Strefę Piwa !!

Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Leszek R
Liczba recenzji: 1
“Na dobre piwo, tylko Strefa!”
Zrecenzowano: 3 lutego 2017

Bardzo duży wybór najlepszych piw z Polski i zagranicy - 18 kranów i dwie lodówki butelkowanego. Spory wybór mocniejszych alkoholi. Smaczne przekąski do piwa i możliwość zamówienia świetnej włoskiej pizzy do lokalu. Gry planszowe i karciane dostępne dla wszystkich. Dla mnie to najlepsze miejsce w Krakowie na wyjście ze znajomymi.

Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Jakub W

Strefa Piwa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Strefa Piwa? Podziel się wrażeniami!