“Doskonały wybór piw”
Strefa Piwa — recenzja

Strefa Piwa
Nr 5 wśród 25 Posiłki i napoje (Kraków)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Strefa Piwa Pub to miejsce, w którym po przekroczeniu progu przeniesiesz się w niezwykły, zaskakujący świat piwa pełen różnorodnych smaków, zapachów i barw! Spośród osiemnastu piw lanych i setek butelkowych każdy znajdzie coś dla siebie. Naszą specjalnością są piwa z małych rzemieślniczych browarów Polski i Czech. Ofertę uzupełniamy piwami z najlepszych browarów z całego świata. Niezdecydowanym w wyborze chętnie pomoże wysoko wykwalifikowana obsługa. Dopełnieniem wspaniałych piw i wyjątkowej atmosfery, będzie skosztowanie typowych piwnych przekąsek od naszych południowych sąsiadów. Hermelin, Utopenec czy Niva idealnie skomponują się z wybranym przez Ciebie stylem piwa. Znajdziecie nas na pełnym uroku krakowskim Kazimierzu (jedyne 3 minuty od Placu Nowego).
“Doskonały wybór piw”
Zrecenzowano: 27 listopada 2016

Najlepsze miejsce w mieście Kraków w którym można poznać smak całego wachlarza różnych browarów z całego świata.

Data wizyty: listopadzie 2016

Najpierw j. polski
Kraków, Polska
“Polecam”
Zrecenzowano: 19 listopada 2016

Świetne miejsce, piwo i ludzie. Polecam na posiadówkę czy też większe imprezy, duży wybór piwa i zorientowana, chętna do pomocy obsługa. Pozdrawiam

Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, kalirasta
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 6
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Najlepsze czeskie piwka. ”
Zrecenzowano: 5 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam.ceny umiarkowane. Wspaniały Klimat. Najlepsze czeskie piwka w jednym miejscu. Polecam

Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, Net K
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 48
10 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Doskonałe miejsce na piwo”
Zrecenzowano: 4 listopada 2016

Jedne z moich ulubionych wielokranów. Lekko przyciasne wnętrze z charakterystycznym sklepieniem, które przypomina czeską pivnice. Na kranach każdy znajdzie coś dla siebie, a w oczekiwaniu na kufel piwa może posłuchać dyskusji pasjonatów piwowarstwa. A to przy zacieraniu coś się stało, a to przy chmieleniu...
Dej Bůh Štěsti :)

Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, TomekKadziola
“Niesamowicie dobre miejsce!!!”
Zrecenzowano: 31 października 2016

Bardzo wściekły pies oraz beton zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zarówno jak i Red Ipa która była przepyszna!

Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, Przemysław C

Strefa Piwa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Strefa Piwa? Podziel się wrażeniami!