“Doskonałe miejsce na piwo”
Strefa Piwa — recenzja

Strefa Piwa
Nr 5 wśród 26 Posiłki i napoje (Kraków)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Strefa Piwa Pub to miejsce, w którym po przekroczeniu progu przeniesiesz się w niezwykły, zaskakujący świat piwa pełen różnorodnych smaków, zapachów i barw! Spośród osiemnastu piw lanych i setek butelkowych każdy znajdzie coś dla siebie. Naszą specjalnością są piwa z małych rzemieślniczych browarów Polski i Czech. Ofertę uzupełniamy piwami z najlepszych browarów z całego świata. Niezdecydowanym w wyborze chętnie pomoże wysoko wykwalifikowana obsługa. Dopełnieniem wspaniałych piw i wyjątkowej atmosfery, będzie skosztowanie typowych piwnych przekąsek od naszych południowych sąsiadów. Hermelin, Utopenec czy Niva idealnie skomponują się z wybranym przez Ciebie stylem piwa. Znajdziecie nas na pełnym uroku krakowskim Kazimierzu (jedyne 3 minuty od Placu Nowego).
Zrecenzowano 4 listopada 2016

Jedne z moich ulubionych wielokranów. Lekko przyciasne wnętrze z charakterystycznym sklepieniem, które przypomina czeską pivnice. Na kranach każdy znajdzie coś dla siebie, a w oczekiwaniu na kufel piwa może posłuchać dyskusji pasjonatów piwowarstwa. A to przy zacieraniu coś się stało, a to przy chmieleniu...
Dej Bůh Štěsti :)

Dziękujemy, TomekKadziola
Napisz recenzję

Zrecenzowano 31 października 2016

Bardzo wściekły pies oraz beton zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zarówno jak i Red Ipa która była przepyszna!

Dziękujemy, Przemysław C
Zrecenzowano 4 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Najlepszy wybor piw w Krakowie;) Zdecydowanie polecam odwiedzic to miejsce bedac na Krakowiskim Kazimierzu ;)

Dziękujemy, Paweł P
Zrecenzowano 11 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Miejsce gdzie zawsze znajdziesz nowe piwo do spróbowania Bardzo miła obsługa Do przegryzania proponują czeskie chipsy i sery.

Dziękujemy, Michał R
Zrecenzowano 20 marca 2016

Lokal przytulny, choć trochę mały. Na plus możliwość zagrania w gry planszowe. Minus to niestety toalety, w których nie ma możliwości zamknięcia drzwi od środka. Obsługa na poziomie.

Dziękujemy, danny8_1991

Strefa Piwa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Strefa Piwa? Podziel się wrażeniami!