“Niesamowicie dobre miejsce!!!”
Strefa Piwa — recenzja

Strefa Piwa
Nr 5 wśród 25 Posiłki i napoje (Kraków)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Strefa Piwa Pub to miejsce, w którym po przekroczeniu progu przeniesiesz się w niezwykły, zaskakujący świat piwa pełen różnorodnych smaków, zapachów i barw! Spośród osiemnastu piw lanych i setek butelkowych każdy znajdzie coś dla siebie. Naszą specjalnością są piwa z małych rzemieślniczych browarów Polski i Czech. Ofertę uzupełniamy piwami z najlepszych browarów z całego świata. Niezdecydowanym w wyborze chętnie pomoże wysoko wykwalifikowana obsługa. Dopełnieniem wspaniałych piw i wyjątkowej atmosfery, będzie skosztowanie typowych piwnych przekąsek od naszych południowych sąsiadów. Hermelin, Utopenec czy Niva idealnie skomponują się z wybranym przez Ciebie stylem piwa. Znajdziecie nas na pełnym uroku krakowskim Kazimierzu (jedyne 3 minuty od Placu Nowego).
Zrecenzowano 31 października 2016

Bardzo wściekły pies oraz beton zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zarówno jak i Red Ipa która była przepyszna!

Dziękujemy, Przemysław C
Napisz recenzję
Strefa Piwa — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 4 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Najlepszy wybor piw w Krakowie;) Zdecydowanie polecam odwiedzic to miejsce bedac na Krakowiskim Kazimierzu ;)

Dziękujemy, Paweł P
Zrecenzowano 11 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Miejsce gdzie zawsze znajdziesz nowe piwo do spróbowania Bardzo miła obsługa Do przegryzania proponują czeskie chipsy i sery.

Dziękujemy, Michał R
Zrecenzowano 20 marca 2016

Lokal przytulny, choć trochę mały. Na plus możliwość zagrania w gry planszowe. Minus to niestety toalety, w których nie ma możliwości zamknięcia drzwi od środka. Obsługa na poziomie.

Dziękujemy, danny8_1991
Zrecenzowano 7 stycznia 2016

Zawsze najnowsze piwa, bardzo szeroki asortyment. Obsługa bardzo miła, kochająca piwo. Świetne miejsce na spotkanie przy piwie, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, Batlap

Strefa Piwa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Strefa Piwa? Podziel się wrażeniami!