“Jakość i klasa...”
Restauracja Tradycyja — recenzja

Restauracja Tradycyja
Nr 214 wśród 1 879 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Z miłości do jedzenia, z szacunku dla tradycji Polsko-włoskie pochodzenie, jakim szczyci się nasza Kamienica oraz jej historyczne zaplecze, stały się dla nas inspiracją do połączenia dwóch nurtów sztuki gotowania. Odnowione komnaty Restauracji zauroczą Państwa klimatem włoskich uliczek,a nasza kuchnia harmonijnie uzupełni wnętrza o kuszące zapachy wyśmienitych potraw.Smaki kuchni staropolskiej idealnie komponują się tu z tradycjami Italii.Na naszych stołach królują pierogi, grzyby, aromatyczne mięsiwa oraz regionalne produkty z polskich gospodarstw, które uzupełniliśmy o włoskie makarony, zupy i desery. Nasze menu obfituje również w wyborne sery i wykwintne wina, które na dobre zadomowiły się w polskiej kuchni współczesnej.
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja zlokalizowana na wejściu na Rynek Główny. Pierwsze wrażenie niepozorne. Dopiero po zdecydowaniu się na konsumpcję widać profesjonalizm obsługi. Kelnerzy z dużym szykiem i wysoką kulturą osobistą zapraszają do stolika. Menu nie jest zbyt rozbudowane. Potrawy czytelnie podzielone na działy tematyczne. Ceny umiarkowane. Zamowiliśmy sałatkę z serem kozim. Po ok 3 min od złożenia zamówienia pojawiły się na stole napoje i sztućce. Po kolejnych 15 min otrzymaliśmy zamówioną sałatkę. Kelnerzy podają talerze w białych rękawiczkach. Sałatka duża, sałata świeża, ser kozi twarożkowy smaczny, truskawki i orzechy świeże i aromatyczne. Nieco mało dresingu. Ogólny smak dobry. Minus brak przypraw na stoliku. Obsługa kelnerska troszczy się o klienta, pyta czy wszystko w porządku. Rachunek: sałatka ok 29 PLN, piwo 12 PLN. Na paragonie brak napiwku i brak pytań o napiwek. Warto za tak profesjonalną usługę jednak zapłacić trochę więcej. Ogólnie reasumując restauracja godna polecenia. Warto spróbować i samemu się przekonać.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 887maciejl

Zrecenzowano 5 września 2018

Odwiedzamy tradycję regularmnie i zawsze wychodzimy z uśmiechem ! pyszne pappardele i linguini, świetny tatar, a polędwica wybitna !
obsługa miła, sprawna, bardzo dobra
popracujcie tylko nad wnętrzami ! do następnego razu

Dziękujemy, Dominika R
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018

Świetna atmosfera, bardzo miła i swobodna obsługa. Jedzenie - bez zarzutu, pyszne. Ciężko o lepszą jakość na Rynku w Krakowie...

Dziękujemy, matata
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Papardelle z wołowiną przepyszne i godne polecenia każdemu odwiedzającemu tą restauracje. Obsługa Pani Marzeny wprost wysmienita. Z pewnością wrócimy do tego miejsca.

Dziękujemy, matjotem
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Kiedy kelnerka przyjmując zamówienie usłyszała, że chcemy tylko wypić drinki, bęz zamawiania czegoś do jedzenia, odmówiła obsługi, nie przyjmując zamówienia i wypraszając z restauracji. Żenada. Jak można potraktować klienta w ten sposób??

Dziękujemy, Basia D

Restauracja Tradycyja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tradycyja? Podziel się wrażeniami!