“Nie polecam”
Restauracja Tradycyja — recenzja

Restauracja Tradycyja
Nr 214 wśród 1 879 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Z miłości do jedzenia, z szacunku dla tradycji Polsko-włoskie pochodzenie, jakim szczyci się nasza Kamienica oraz jej historyczne zaplecze, stały się dla nas inspiracją do połączenia dwóch nurtów sztuki gotowania. Odnowione komnaty Restauracji zauroczą Państwa klimatem włoskich uliczek,a nasza kuchnia harmonijnie uzupełni wnętrza o kuszące zapachy wyśmienitych potraw.Smaki kuchni staropolskiej idealnie komponują się tu z tradycjami Italii.Na naszych stołach królują pierogi, grzyby, aromatyczne mięsiwa oraz regionalne produkty z polskich gospodarstw, które uzupełniliśmy o włoskie makarony, zupy i desery. Nasze menu obfituje również w wyborne sery i wykwintne wina, które na dobre zadomowiły się w polskiej kuchni współczesnej.
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwsza rzeczą jaka zaczęła nas irytować był długi czas oczekiwania na obiad. Żeby tego było mało jedzenie nie nadawało się do konsumpcji. Nie polecem tego miejsca.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, xNofear x

Zrecenzowano 23 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie w dobrej cenie. Sprobowalismy papardele i salatki z poledwica, obie swietne. Polecam! Obsluga bardzo mila !

Dziękujemy, Siasiesia
Zrecenzowano 21 kwietnia 2018

Byłam w 5 osób, każdy zamówił co innego - każdemu smakowało :) Jedzenie dobre, miejsce przytulne, miła obsługa, nas obsługiwała Jadzia, bardzo przyjemna dziewczyna, w dodatku załatwiła nam deser, którego nie było w karcie. Ceny są w średnim przedziale cenowym, także również na plus w tej lokalizacji i przy jakości usługi. Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę :)

Dziękujemy, bellie90
Zrecenzowano 18 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Krem koprowo selerwkt z pstragiem był w smaczny... może mało intensywny smak gdy na luzie nie trafiał kawałek sezonem rybki... niestety w zupie oczekiwałabym ryby bez ości... Tutaj było ich sporo... obsługa miła... siedząc na zewnątrz zapewnione koce dla zmarzluchow..minus za to że źle się czułam po zjedzeniu zupy ... herbatę z koprem często pijam więc to nie zasługa kopru że jolal mnie brzuch...

Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano 2 marca 2018

Najlepsza pizza w mieście. Lokal zlokalizowany przy samym rynku za kościółkiem św. Wojciecha. Kelnerka proponuje stolik i od razu odbiera zamówienie na które nie trzeba długo czekać. Pizza przepyszna. Ogromny plus za udział restauracji w programie Open Card ze zniżką 30 %. Polecam.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, piotrekufo6

Restauracja Tradycyja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tradycyja? Podziel się wrażeniami!