“Szybki lunch”

Fabryka Pizzy Krakow Ul. Lubomirskiego 41
Nr 700 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska

Fantastyczna na szybki lunch. Miła obsługa Szybkie wydanie dania. Fajne ciasto do pizzy. Same pizze w dwóch rozmiarach. Fajne makarony.

Dziękujemy, pkuczy

Zrecenzowano 15 marca 2019

Przyjemny wystrój - przytulnie.
Szybka obsługa.
Polecam na szybki lunch - mój faworyt z karty menu to bombery - salami chilli, kurczak.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, BeataO77
Zrecenzowano 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy wielokrotnie, raz było lepiej raz gorzej... standard zależny od kucharza. Możesz prosić o niespieczona pizzę a i tak dostaniesz taka jaka im wyjdzie. I gorgonzola za która płacisz ale jej nie widać i nie czuć... kpina!!!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, lukasz089
Zrecenzowano 18 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam !
Zamówienie telefoniczne z dnia 18/12/2018 godzina 19:30. Złożyłem zamówienie z odbiorem osobistym - dwie sałatki. Przyjeżdżam za 30 minut po odbiór - nikt nic nie wie o żadnym zamówieniu. A byłem taki głodny...zrezygnowałem.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, dariuszd884
Zrecenzowano 15 października 2018

jedzenie ok, ale nic godnego zapamiętania. obsługa miła, wystrój klimatyczny. nic specjalnego, ale można wstąpić na szybki lunch.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, ania z

Fabryka Pizzy Krakow Ul. Lubomirskiego 41 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Fabryka Pizzy Krakow Ul. Lubomirskiego 41? Podziel się wrażeniami!