Wieje, ale super

Wrocław, Polska
Relaks na łonie natury

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019
a1971

Fajny widok na panorame Krakowa. Podejście niestrome, łatwe, dla każdego. Jeżeli chcesz zobaczyć Kraków z ciekawej perspektywy, śmiało.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, L4510PDmateuszg
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

I tyle bo widoki średnie i cały ten kopiec też jakoś nie urywa... Po schodach ciężko wejść nawet ta ścieżka kamyczkowa nie pomaga w wejściu na górę więc szykujmy się na niedogodności w tym temacie.

Dziękujemy, Wyimamylogin77
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy wszystkim, którzy nie lubią się zbytnio forsować..., wejście bardzo łagodne a widoki wspaniałe. Byliśmy zaskoczeni, że tak mało osób odwiedza to miejsce. Minęliśmy się zaledwie z kilkoma osobami na całej trasie.

Dziękujemy, a1971
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Kopiec jak kopiec. Można wejść i zejść. Nic tu nie ma do zobaczenia, ale to jeden z symboli miasta, więc się wdrapaliśmy.

Dziękujemy, Gerd G
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy to miejsce na sobotni relaks po całym dniu intensywnego zwiedzania. I był to strzał w dziesiątkę. Sama trasa na Kopiec Krakusa nie jest wymagająca, a widoki są piękne. W dodatku mimo wielu osób to miejsce nadal pozostaje świetnym rozwiązaniem, jeżeli ktoś chce odetchnąć na łonie natury. My trafiliśmy na wieczór panieński, urodziny, rodziny z dziećmi i psami, i ogniska, więc jak widać ta lokalizacja sprawdza się przy wielu okazjach. :) Nikt jednak nie zakłóca spokoju, nastrój jest bardzo swojski. Można tu w spokoju wypić odrobinę alkoholu podziwiając zachód słońca.
PS. W drodze na Kopiec Krakusa polecamy przejść przez kolorowe schody, znajdują się niedaleko. :)

Dziękujemy, sandruszkax