“Świetny lokal - polecam!”

Greg & Tom Beer House Pub
Nr 73 wśród 1 594 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Pizza, Polska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 28 czerwca 2017

Świetny lokal w centrum Krakowa. Za każdym razem jest smacznie. Miła obsługa, zostaliśmy obsłużeni dość szybko mimo dużego obłożenia. Cenowo bardzo przyzwoicie jak na centrum. Wejście niepozorne, ale szczerze polecam!

Dziękujemy, Wojtek C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TomKrak, Właściciel, Greg & Tom Beer House PubOdpowiedź udzielona 30 czerwca 2017

Dziękujemy za tak miłą opinię! I oczywiście zapraszamy do nas ponownie! :)

Napisz recenzję
Greg & Tom Beer House Pub — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 27 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Super miejsce zarówno na wyjscie ze znajomymi jak i z bliską osobą. Ciekawe wnętrze: kanapy ładny wystrój.
Jest to jedno z lepszych miejsc w Krakowie gdzie ceny nie sa wygórowane a jest elegancko

Dziękujemy, KiniaDziewczynaZGor

Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią! Zawsze miło słyszeć, że komuś się u nas podobało. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 9 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Chętnie wracam do tego miejsca. Duży wybór dań, niskie ceny i duże porcje :) Przyjemne miejsce na wyjście na piwo czy samo jedzenie. Polecam!!

Dziękujemy, Aleksandra K

Dziękujemy bardzo za miłą opinię i zapraszamy do nas częściej! :)

Zrecenzowano 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Zupełnie niepozorne miejsce ze świetnym jedzeniem. Obsługa miła i zaradna. Dania podane szybko i zgodnie z zamówieniem. Na plus zasługuje wystrój jak i duży wybór piwa. Polecam.

Dziękujemy, Bartosz C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TomKrak, Owner, Greg & Tom Beer House PubOdpowiedź udzielona 7 maja 2017

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię, dobrze słyszeć, że spędzili u nas Państwo miło czas. Zapraszamy ponownie do wypróbowania pozostałych pozycji z naszej karty piw! :)

Zrecenzowano 25 kwietnia 2017

Byliśmy większą grupą znajomych. Zostaliśmy obsłużeni szybko i sprawnie. Szkoda tylko, że moje przystawki przyszły juz po głównym daniu, ale nie przeszkodziło mi to w delektowaniu się pyszną quesadilla. Na duży plus zasługuje cena, która jest niska jak na taką lokalizację.

Dziękujemy, danielmH5168LX

Dziękujemy bardzo za miłą opinię i mamy nadzieję, że spotkamy się tu ponownie! :)

Greg & Tom Beer House Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Greg & Tom Beer House Pub? Podziel się wrażeniami!