“Dobre mejsce”
Restauracja Grube Ryby — recenzja

Restauracja Grube Ryby
Nr 486 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska, Polska, Współczesna
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Piękny widok
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Dobre miejsce z pysznym jedzeniem. Jest miejsce dla dzieci. Polecam pstronga w winie z frytkami. Dobra kawa

Dziękujemy, antuanoferryn

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Przy okazji odwiedzin przyjaciół w okolicy, zawsze staram się wstąpić do Grubych Ryb. I widzę, że restauracja niezmiennie trzyma poziom. Inne lokale mogą brać przykład z: obsługi (profesjonalni kelnerzy, zawsze uśmiechnięci i pomocni), wystroju oraz udogodnień - można tu wejść z psem, małe dzieci też nikomu nie przeszkadzają, a nawet jest huśtawka i placyk zabaw na zewnątrz (w lecie). Do tego jedzenie - palce lizać, a ceny naprawdę niewysokie, jak na tak eleganckie miejsce. Jedliśmy tu wspaniałe naleśniki na słodko, rosół z dzikiego ptactwa (palce lizać!) i wybitne warzywa w miodzie z pieca (szkoda, ze już nie ma w karcie). Ale nawet zwykłe frytki i lemoniada (przekąska dla dzieci w upalny dzień) smakują tu lepiej, niż gdzie indziej.

Dziękujemy, Millencia
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Ocena 4 jest za jedzenie, bo pewnie za całą resztę dałabym nie więcej niż 2.

Jedzeniu nie mam nic do zarzucenia, dałabym nawet 5. Bardzo lubię ryby i jakość mnie mile zaskoczyła (jedliśmy pstrąga i labraksa). Porcje również były wystarczające nawet na nasz dość duży głód. Dlaczego jednak nasz głód był taki duży?

No właśnie na jedzeniu kończą się plusy tego miejsca. Kelnerka przyjęła od nas zamówienie i po 40 minutach oczekiwania okazało się, że nie pamięta, co zamówiliśmy.
Wezwaliśmy managera, od którego nie usłyszeliśmy słowa "przepraszam" i żadnej próby załagodzenia sytuacji. O ile jestem jeszcze w stanie zrozumieć kelnerkę, która mogła się dopiero uczyć i rzeczywiście było jej przykro, o tyle manager okazał się najbardziej nieprofesjonalną osobą z jaką miałam kiedykolwiek okazję rozmawiać w restauracji. Jedzenie otrzymaliśmy już częściowo chłodne, bo okazało się, że zostało zamówione, ale od pewnego czasu czekało na wystawce.

Na minus była również muzyka dudniąca z głośników. Na szczęście w końcu ją wyłączono, ale ból głowy już mieliśmy zafundowany.

Położenie restauracji jest dosyć ciekawe, ale na samo urządzenie lokalu właściciele nie mieli chyba żadnego pomysłu. Niczym się ono nie wyróżniało, a szkoda, bo przyjemna atmosfera mogłaby nam choć trochę umilić tę małą przyjemną wizytę.

Mimo wszystko polecam wpaść na rybkę, ale nie oczekiwałabym wysokiego poziomu obsługi.

Dziękujemy, natalias695
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poprawiło się zdecydowanie. Nowa energia, nowi właściciele ...... nowe rozdanie. Tak trzymać Panowie. Jest bardzo smacznie a w niedzielę polecam rezerwacje !!!!

Dziękujemy, Marg0N
Zrecenzowano 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Mięso (żeberka) okazały się zimne, zamarznięte przy kości. Nic na świeżo tylko wszystko nieudolnie podgrzane. Kelnerka przeprosiła (ale skąd ona miała to wiedzieć) A w efekcie i tak musieliśmy zapłacić połowę ceny za potrawę. Purre do innego dania zimne...bylismy przejazdem ale nigdy więcej nie wrócimy i nie polecamy.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, kateD4695VQ

Restauracja Grube Ryby — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zabierzów, Małopolskie
Kochanów , Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Grube Ryby? Podziel się wrażeniami!