“Bardzo polecam”
Pod Norenami — recenzja

Pod Norenami
Nr 241 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma pyszne opcje dla wegan i wegetarian, ale moi tradycyjnie jedzący znajomi są także zachwyceni jedzonkiem. Obsługa jest profesjonalna i niezwykle miła. Nawet jeśli nie ma czegos z karty, co się czasami /nieczęsto, ale jednak/ zdarza zaproponują coś innego, tak ze nie ma problemu. Polecam tez dobre wina i piwa, które także maja w ofercie. Często wracam do Pod Norenami, sama czy tez na romantyczna kolacje lub ze znajomymi:)

Dziękujemy, klebuszek

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Katastrofa. Niegrzeczna, bezczelna obsługa. Wszyscy wyszliśmy jeszcze przed zamówieniem posiłku. Nigdy nigdzie nikt nas obcesowo nie uczył zasad dobrego wychowania, oczywiście, zgodnie z własną opinią. Odradzam, bo i jedzenie nigdy nie było fantastyczne, a jedynie dobre

Dziękujemy, grzegorzm781
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi smaczne, tarta z zieloną herbatą pyszna, natomiast pischinger, surówki, nudle, pierożki bardzo średnie, kiepsko doprawione. Nie wiem, dlaczego tam wracam, zawsze trochę rozczarowana, ale najedzona.

Dziękujemy, patpatikot
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

NIE POLECAM! Zawiodłam się i na jedzeniu i na atmosferze restauracji. Przede wszystkim było brudno i niechlujnie, stolik się kleił, były na nim plamy po jakimś jedzeniu a w lokalu było nieznośnie duszno i gorąco. Jedzenie przeciętne, mdłe, musieliśmy je doprawić solą i pieprzem (danie miało być z świeżym zielonym pieprzem w gałązkach, niestety nie było w nim nawet ziarenka). Zupa miso w mikro miseczce bardzo uboga, sushi to juz w ogóle jakaś pomyłka,12 kawałków za 45zl!! Rozpadające się, ryż ciapowaty. Wołowina z orzeszkami bez wyrazu, jeśli miały być to 3papryczki to po prostu był to śmiech na sali bo nie była nawet pikantna. Niestety po spożyciu dwóch dań wszyscy mieliśmy problemy gastryczne, o bólu żołądka nie wspomnę. Co co idei WEGE to nie bardzo rozumiem o co chodzi, kelnerka zdradziła ze jajka są klatkowe a i pies ma wstęp wzbroniony!!! Totalna porażka! Szkoda bo kiedyś jedzenie było super smaczne, niestety teraz to jest jakaś masakra! Buuu

Dziękujemy, zbrozlomir
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Byliśmy razem z narzeczoną kilka razy. Wracamy tam do kilka tygodni żeby zjeść kolację. Jedzenie bardzo smaczne. Wszystko świeże i gorące. Trzeba odczekać kilkanaście minut ale warto. Polecam szczególnie wołowinę w 5 smakach z warzywami.

Dziękujemy, s_adrian_pl

Pod Norenami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Norenami? Podziel się wrażeniami!