Kraków

“Dobrze karmią!”
Smack Burger — recenzja

Smack Burger
Nr 634 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Amerykańska
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce znaleźliśmy po bardzo dobrych opiniach w internecie i postanowiliśmy je sprawdzić. Do wyboru jest kilkanaście burgerów w najróżniejszych kombinacjach smakowych. W naszym przypadku zwycięzcą okazał się onion burger i orzech! Czas oczekiwania pomimo kilku osób w środku nie przekraczał 20minut, obsługa miła i pomocna. Cenowo bardzo przystępnie, a jeśli ma się wiecej czasu można wypożyczyć planszowkę i pograć ze znajomymi. Piwko tez znajdziecie w ich ofercie.
Polecam!

Dziękujemy, kwasny614

Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce troszkę nie przypomina typowej burgerowni. Brakuje tego klimatu. Bułka nawet ok, wysmazenie mięsa ok. Jedyny minus gramatura 100 g lub 2x100g. Brakuje ok. 200g w całości.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, SIAzia
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przechodząc od razu do sedna sprawy: burgery całkiem w porządku, dość duży wybór dostępnych kombinacji. Frytki jak w tytule, fatalne: za mocno przypieczone, mocno średniej jakości.
Olbrzymi minus za ciepłą pepsi, która jest obowiązkowym dla nas dodatkiem do burgerów.
Nie podobało się nam to, że osoba robiąca burgery co chwile wychodziła z kuchni i to opróżniała przepełniony kosz na śmieci, czy myła podłogę. Dodatkowo klienci musieli czekać po parę minut przy kasie, aż ktoś przyjmie ich zamówienie ponieważ jedna osoba miała wszystko na głowie. Nie mówimy, że to wina tej dziewczyny, która nas obsługiwała, ale może trzeba pomyśleć o dodatkowej osobie do obsługi.
My już tam nie wrócimy pomimo, że ceny są zachęcające.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Klapuszki
Zrecenzowano 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepszy burger w mieście! Świetna lokalizacja (ścisłe centrum), przytulny, bardzo ładnie zaaranżowany lokal oraz miła i dobra obsługa. Burgery jak zawsze świetnie zrobione, przede wszystkim składniki świeże, a mięso bardzo wysokiej jakości. Polecam szczególnie Bossburgera i Bekona BBQ. Imo: najlepszy stosunek jakość/cena w mieście.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, qbsonik
Zrecenzowano 22 lutego 2018

jadłem tu najlepsze mięso na burgera, odpowiednio wysmażone, pulchne nie zbite świeże dodatki, przystępne ceny, szybka i miła obsługa

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Rafał B

Smack Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Smack Burger? Podziel się wrażeniami!