“Pyszne jedzenie w osiedlowej knajpce.”
Trattoria Rialto — recenzja

Trattoria Rialto
Nr 720 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 6 września 2019

Restauracja należy do Włocha, który naprawdę wie jak karmić i obsługiwać klientów. Jedzenie jest pyszne i świeże, co szczególnie jest ważne w przypadku owoców morza. Są podawane np. przepyszne mule w białym winie lub inne owoce morze dostarczane raz w tygodniu i dostęne w karcie tylko dopóki są świeże. Obsługa jest bardzo miła. Serwowane są bardzo dobre wina i desery, w tym lody. Warto się tam wybrać z rodziną albo znajomymi.

Dziękujemy, pedagog48

Zrecenzowano 26 czerwca 2019

najlepsze lody na świecie jakie miałem okazję jeść - cudowne za 5 zł wyszukane smaki - cześć z nich słodzona stevią - pozostałe desery jak beza z malinami też są poezją smaku.

Dziękujemy, Kamil M
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy rezerwację na 12 osób 02.06.19r. na godzinę 14. Zebrano od nas zamówienie o 14.30 (po usilnych prośbach:) ). Obsługiwał nas kelner, jasne krótkie włosy, ok. 30 lat. Zamówieniami dosłownie „rzucał”. Był opryskliwy i niemiły. Zapomniał o jednym daniu, stąd czas oczekiwania na nie wyniósł 1h30min, reszta zamówień po ok. godzinie. Nie przeprosił, udawał, że nas nie widzi. Ja rozumiem, że jest zamieszanie, dużo zamówień itd, ale kultura wymaga tego by uspokoić klienta... Jedzenie jest przepyszne, ale obsługa to naprawdę jedna z gorszych z jakimi kiedykolwiek miałam do czynienia. Bardzo słabo! Nie polecam, a szkoda bo jedzenie było naprawdę przepyszne!!

1  Dziękujemy, Gabriela K
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Okropna pizza. Nieświerze składniki. Strach tam przychodzić, jeśli powtarza się podawanie popsutego jedzenia.

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Często odwiedzamy z rodziną tą restauracje.
Mają bardzo dobrą i świeżą pizze którą bardzo szybko podają.
Inne dania włoskie są równie dobre jednak na polskie jedzenie wybrałbym się gdzieś indziej.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 287olad

Trattoria Rialto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Rialto? Podziel się wrażeniami!