“Pyszne jedzenie”

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar
Nr 173 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Izraelska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019

Hamsa zwróciła moja uwagę klimatycznym wnętrzem, innym niż w pozostałych krakowskich restauracjach. Czuć blisko wschodni nastrój zarówno w wystroju wnętrz jak i naczyniach w jakich podawane są dania.
Obsługa była przesympatyczna, pan kelner odpowiedział na wszystkie nasze pytania i pomógł w wyborze. Menu jest pełne ciekawych propozycji więc mieliśmy z tym niemały problem.
Dania główne, czyli kebab i szaszłyk Drobiowy były bardzo smaczne i dobrze doprawione, jednak to przystawki czyli mezze najbardziej nas zachwyciły. Wzięliśmy średnia łapkę, w której znalazlo się 6 różnych dipow i hummusow. Najsmaczniejszy był Smazony ser i hummus z suszonymi pomidorami. Wszystko pięknie podane, wizyta była naprawdę bardzo przyjemna i z pewnością jeszcze tam wrócę. Jedynym minusem są wysokie ceny, jednak z aplikacją finebite udało nam się zaoszczędzić aż 50%. Gorąco polecam

Dziękujemy, Eliza H

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłam z koleżanką na jeden z tych pięknych talerzy - dłoni z humusem. Rewelacja! Pysznie, niestety dość mało pieczywa jak na tyle pasty i musiałam go domówić więcej. Nie było też jednego z deserów, których chciałyśmy spróbować, a drugi którym się podzieliłyśmy nie przebił poprzeczki postawionej przez hummus (ale nie byłyśmy złe :D). Sok jabłkowo-ogorkowy super, podobnie jak nasz pan kelner. Bardzo pomocny, aktywny, zabawny - oby więcej takich ludzi pracowało na serwisie krakowskich restauracji! Pysznie, miło, pięknie na talerzu, obowiązkowa pozycja w planie zwiedzania Kazimierza.

Dziękujemy, doomsii
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Być na Kazimierzu i nie zawitać do Hamsy to grzech ;) świetne i bardzo różnorodne śniadania w formie bufetu dają możliwość dowolnego komponowania najlepszych smaków w wystarczającej ilości. Wieczorny relaks przy hummusie, zimnym, warzonym dla Hamsy piwie i do tego świetny falafel... czego chcieć więcej? Obsługi bardzo sympatycznej, której z pewnością nie zabraknie.

Dziękujemy, patrykuwem
Zrecenzowano 1 września 2019

Hamsa to urokliwe miejsce zarówno na luźne spotkanie z przyjaciółmi, romantyczną kolację jak i wyjście z rodziną. Miejsce jest przestronne i przyjemnie urządzone, dzięki czemu można zarówno prowadzić swobodną rozmowę jak i cieszyć się walorami lokalu. Obsługa znakomita: profesjonalna, zainteresowana gościem i jego wrażeniami. Jedzenie przepięknie podane, smaczne i przygotowane ze świeżych składników. Szczególnie polecam zestawy mezze, głównie muhammara oraz hummus z Akko. Danie główne, szakszuka, również przepyszne i sycące. Porcje duże. Gorąco polecam lokal i sama z przyjemnością tam powrócę.

Dziękujemy, iwona0603
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy opcję śniadania w formie bufetu. Talerz napełniliśmy pysznościami ❤ wybór różnych smarowideł, pieczywa, kiełbaski na ciepło i genialne desery Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, tinkiee20

Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hamsa Hummus & Happiness Israeli Restobar? Podziel się wrażeniami!